Importhelp

Доставка вантажів з Чехії в Україну

Чехія - це держава Центральної Європи, яке межує на півночі з Польщею, на сході - зі Словаччиною, на півдні - з Австрією, на заході і півночі - з Німеччиною. Чехія не має виходу до моря, але в той же час розташовується в регіоні головного європейського вододілу, де беруть початок річки, що впадають в Північне, Балтійське і Чорне моря.

Чехія відома як країна, яка має одну з найбільш стабільних і успішних економічних систем. Основою Економіки Чехії є промисловість. Автомобільна і авіаційна промисловість держави є однією з найсильніших у світі і відома завдяки інноваціям в цих галузях. У Чехії успішно функціонують компанії, що працюють в області енергетичного і транспортного машинобудування, виробництва верстатів, металевих конструкцій та елементів. Істотно зростає на даний момент експорт медичного обладнання, хімічної і фармацевтичної продукції. Крім цього, в Україні можна імпортувати техніку, меблі, будівельні матеріали, вироби зі скла та кераміки.

Товарообіг між Україною і Чехією за останній рік виріс на 30% і існує в таких традиційних сферах чеської промисловості, як автовиробництво, енергетичне і транспортне машинобудування. З моменту вступу в Європейський Союз частка експорту Чехії перевищує імпорт. Основним торговим партнером є сусідня держава - Німеччина.

Завдяки вигідному розташуванню і розвиненою дорожньої мережі, найбільш вигідним видом транспортування в Україну буде авто доставка з Чехії. Даний спосіб є найбільш швидким і економічним з точки зору вартості транспортування. Більш того, компанія Імпортхелп має багаторічний досвід в митному оформленні вантажів з Чехії. Залежно від ваших побажань, ми запропонуємо можливість виступити контрактодержателем, оформити дозвільні документи для реалізації продукції в Україні.

Ми пропонуємо різні послуги:

  • Вступ в переговори з постачальником для отримання найбільш вигідних для вас умов;
  • Вибір найбільш вигідного маршруту авто транспортування вантажу;
  • Дотримання термінів доставки;
  • Доставку «під ключ» або «від дверей до дверей» - передбачає комплекс послуг з транспортування вантажу, розмитнення і оформленні необхідних дозвільних документів;
  • Послуги митного брокера.
Вартість доставки