Importhelp

Міжнародні автоперевезення вантажів

Міжнародні автоперевезення вантажів — це затребувана окрема послуга та один із компонентів мультимодальних перевезень, коли вантажні автомобілі (фури) використовуються як ланка. Можливими є як автоперевезення із повним завантаженням цілої машини (FTL), так і доставляння збірних вантажів (LTL). Фахівці компанії IMPORTHELP особливо ретельно розробляють схему транспортування, що допоможе суттєво заощадити та швидко отримати товар.

Міжнародні автоперевезення: що це таке

Залежно від специфіки імпорту товарів в Україну можуть використовуватися тентовані, бортові або контейнерні машини. Тип авто підбирається, виходячи з особливостей товарів, що перевозяться. Терміни доставляння є різними і залежать від віддаленості пункту забирання вантажу. Найчастіше в межах Європи вантажоперевезення тривають від 2 до 8 днів.

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення мають такі переваги:

 • ефективність і доступність транспортного рішення;
 • швидке планування і постачання точно у зазначені терміни;
 • гнучкість і маневреність маршруту, можливість забирання вантажу у різних точках: машина подається у будь-яке місце;
 • універсальність для вантажів різного типу: сипких, рідких, штучних. Можливі перевезення фурами, зокрема обладнання, мішків, піддонів, біг-бігів.

Міжнародні автомобільні вантажні перевезення під ключ є особливо актуальними, адже вдається отримати додаткові послуги, зокрема складські, митні та супровідні.

Специфіка послуг із автоперевезення

Міжнародні вантажні автоперевезення мають свою специфіку, тому варто довірити їх нам – компанії із багатим досвідом у цій сфері. Особливості в такому:

 • доставляння товарів здійснюється на великі відстані, тому потрібно забезпечити її безпеку. Тут важливим є особистий контроль на кожному з етапів;
 • оформлення документів, що супроводжують товар. Імпорт товарів до України суворо регламентується. Потрібно глибоко знати і чітко дотримуватись актуальних норм законодавства;
 • розроблення раціонального маршруту. Враховується специфіка вантажів, що перевозяться, відстань між пунктами відправлення і доставляння, страхування.

Логістика під час автоперевезення виходить на перший план, адже залежить і від самого транспорту, його справності, відповідальності водія. Ми розуміємо, наскільки важливий для вас вантаж, тому кожну поїздку готує і супроводжує група фахівців нашої компанії.

Види вантажів для автоперевезення

Міжнародні автоперевезення з Європи доступні для доставляння будь-якого типу товарів, зокрема негабаритних, великовагових, насипних і наливних. Не є проблемою транспортування до пункту призначення продуктів, які швидко псуються, і таких, що потребують дотримання певного температурного режиму. Для цього є рефрижератори.

Наша компанія має досвід і технічні ресурси для організації автоперевезення вантажів, які потребують особливих умов перевезення, зокрема негабаритних. Щоб весь процес удалось успішно організувати, слід на етапі погодження замовлення обговорити всі його деталі і специфіку.

Міжнародні автоперевезення вантажів під ключ

Формат співпраці під ключ передбачає надання повного спектра послуг нашою компанією. Конкретніше:

 • індивідуальна робота із клієнтом, що включає врахування специфіки вантажу, побажань замовника;
 • простеження маршруту, всіх витрат та їхня оптимізація, що допомагає суттєво заощадити;
 • персональний менеджер, інформування про статус вантажу 24/7;
 • митне оформлення вантажу, зокрема подання декларації та сплата від імені замовника всіх податків, зборів, мит під час перетину кордону;
 • представлення інтересів клієнта в митних органах;
 • допомога в оформленні дозвільної документації;
 • збирання і подання повного пакета документів, потрібного для перетину товаром кордону;
 • страхування і відповідальність за збереження вантажу.

Все, що потрібно клієнту, - це звернутися до нашої компанії і надати детальну інформацію про свій вантаж. До кожного завдання ми підходимо із максимальним ступенем індивідуалізації.

Отримати пропозицію

Подождите! Мы не хотим чтобы Вы уходили с пустыми руками:)

Укажите Вашу почту и получите прямо сейчас БЕСПЛАТНЫЙ чек-лист на тему "Как выбрать логистическую компанию?"