Importhelp

Доставка вантажів з Малайзії

Малайзія є невелика держава в Південно-Східній Азії, що складається з двох частин - Західної і Східної. Західна Малайзія знаходиться на півострові Малакка, від Східної Малайзії, розташованої на острові Калімантан західна її частина відділена Південно-Китайським морем.

У глобальному рейтингу країн-експортерів Малайзія займає 19 місце і з кожним роком збільшує обсяги експорту завдяки інвестиціям в технології і розвиток промисловості.
Компанія Імпортхелп має багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних перевезень і митного оформлення вантажів - ми з 2011 року на ринку логістичних послуг і точно знаємо як оптимізувати фінансові та витрати з доставки та розмитнення таких товарів з Малайзії, як: побутова техніка, кондиціонери, вироби з каучуку і гуми, одяг, аудіо та відео техніка, фанера, офісна техніка (принтери, сканери і багатофункціональні пристрої), вимірювальні прилади і багато інших.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - відправки здійснюються з портів Порт-Кланг і Танджунг-Пелепас.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Куала-Лумпур і Кота-Кінабалу.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних процедур
  • Мультимодальні вантажоперевезення - доставка товарів здійснюється кількома видами транспорту з перевантаженням на митних складах Польщі, в разі, якщо це скорочує витрати на їх транспортування.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності - наші менеджери є експертами в сфері здійснення імпорту товарів в Україну та мають велику базу знань для вирішення будь-яких цікавлять Вас питань.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі, пов'язані з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Контроль кожного з етапів доставки - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про статус вантажу.

Вам необхідна допомога або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми з радістю надамо Вам кваліфіковану консультацію з доставки та митного оформлення товарів з Малайзії!

Вартість доставки