Importhelp

Доставка вантажів з Ізраїлю в Україну

Ізраїль - індустріальна країна з динамічно розвивається, яка знаходиться на Близькому Сході біля східного узбережжя Середземного моря. Наявність розвинутої транспортної інфраструктури дозволяє Ізраїлю реалізовувати торгово-економічні відносини з багатьма країнами світу, і Україна не є винятком.

У глобальному рейтингу країн-експортерів Ізраїль займає 48 місце і з кожним роком збільшує обсяги експорту завдяки інвестиціям в розвиток промисловості та географічному положенню зокрема - наявність виходу до моря дозволяє державі здійснювати імпорт та експорт товарів морськими шляхами. Також з одним з безперечних переваг співпраці з Ізраїлем є високий рівень кваліфікації фахівців і використання високотехнологічного обладнання, що в свою чергу відбивається на високій якості товарів, що виробляються в Ізраїлі.

Компанія Імпортхелп має багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних перевезень і митного оформлення вантажів - ми з 2011 року на ринку логістичних послуг і точно знаємо як оптимізувати фінансові та часові витрати з доставки та розмитнення таких ізраїльських товарів, як: косметичні засоби на основі натуральних компонентів, солі і бруду - так звана «косметика Мертвого моря», промислове та медичне обладнання, електроніка та комплектуючі, добрива та пестициди, одяг і взуття, пластик, чай і кава, будівельні мат еріали і багато іншого.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - відправки здійснюються з портів Ашдод, Хадера, Ейлат і Хайфа.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Тель-Авів, Хайфа, Ейлат і Увда.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних формальностей з точки зору мінімізації витрат і термінів доставки за принципом «склад - склад».
  • Консультація експертів і професійна допомога в оформленні дозвільної документації на товари, привезені з Ізраїлю.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна додаткова інформація або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми обов'язково надамо Вам кваліфіковану консультацію і індивідуальну пропозицію з доставки та митного оформлення товарів з Ізраїлю!

Вартість доставки