Послуги менеджера ЗЕД

Компанія Імпортхелп пропонує комплекс професійних послуг ЗЕД аутсорсингу. У сферу нашої діяльності входить пошук відповідних постачальників і виробників товарів з бездоганною репутацією, проведення переговорів з ними, організація особистих зустрічей, допомога в отриманні вигідного контракту і ексклюзивності на поставку. Також ми візьмемо на себе перевірку і розробку пакету документації, розміщення замовлень. Довіряючи нашій компанії ЗЕД аутсорсинг, ви зможете уникнути багатьох неприємних ситуацій, здатних нашкодити вашій репутації і бізнесу в цілому.

Особливості послуги

Супровід ЗЕД передбачає комплексне виконання поставленого завдання, що складається з великої кількості окремих етапів. Наш фахівець грамотно вибудує весь ланцюжок взаємодії, незалежно від того, з якою країною ви працюєте:

  • пошук постачальника відповідно до запитів замовника;
  • купівля товару, укладення міжнародного контракту;
  • підготовка пакету документів для митного оформлення;
  • організація процесу міжнародного перевезення;
  • доставка розмитненого вантажу на склад клієнта.

Довіряючи цей комплекс робіт нашому митному представнику, ви виключаєте залучення послуг відділу логістики, що вже економить гроші. За запитом Вам буде надано індивідуальний менеджер із зовнішньоекономічної діяльності на постійній основі.

Переваги співпраці з Імпортхелп

Наша компанія давно працює на даному ринку послуг, маючи команду досвідчених фахівців, в тому числі і менеджерів, що надають допомогу і консультації з ЗЕД. Доскональні знання в організації міжнародної купівлі та перевезення товарів, а також багаторічні практичні навички, що дозволяють їм укладати вигідні контракти для кожного замовника. Переговори, проведені ними, гарантовано будуть успішними, і ви отримаєте договір, в повній мірі задовольняє індивідуальним запитам.

Звертайтеся до нас, якщо хочете, щоб Ваша співпраця з міжнародними постачальниками товарів була вигідною, стабільною та безпроблемною. Наші послуги ЗЕД позбавлять вас від маси клопоту і проблем. Для отримання професійної допомоги та якісної консультації у сфері зовнішньоекономічної діяльності ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.

Отримати пропозицію

Подождите! Мы не хотим чтобы Вы уходили с пустыми руками:)

Укажите Вашу почту и получите прямо сейчас БЕСПЛАТНЫЙ чек-лист на тему "Аутсорсинг ВЭД от IMPORTHELP - как понять что он Вам нужен?"