Importhelp

Доставка вантажів з Мадагаскару

Республіка Мадагаскар - острівна держава, розташоване на однойменному острові в західній частині Індійського океану. З цією країною Україна пов'язують взаємовигідні і стабільні економічні взаємини. Так, товарообіг між нашими державами в 2017 році склав 2,1 млн дол. США (699 тис. Дол. Експорт і 1,4 млн дол. Імпорт). У 2018 році ці цифри виглядали так: 2,3 млн дол. США (1,1 млн дол. Експорт і 1,2млн дол. Імпорт).

З Мадагаскару в Україні переважно імпортують продукти харчування: екзотичні фрукти, овочі, рибу і морепродукти, текстильні вироби, шкіру, ароматичні масла, парфюмерно-косметичну продукцію.

Наші послуги

Для компаній, які спеціалізуються на зовнішньоекономічної діяльності дуже важливо організувати стабільне постачання продукції. Компанія Імпортхелп вже більше 7 років працює на даному ринку послуг, займається доставкою продукції з Мадагаскару в Україні. У наших можливостях організувати оперативну і безпечну доставку ваших вантажів будь-яких видів: комплектних, збірних, генеральних, наливних, сипучих, небезпечних і ін.

У більшості випадків для транспортування використовується морський транспорт. Відправлення здійснюється з портів Antsiranana, Manakara, Morondava, Nosy Be, Port Saint Louis, Suarez, Tolagnaro, Toleary тощо.

Для доставки невеликих і термінових вантажів можна використовувати спеціалізований авіатранспорт. Переважно відправка йде з міжнародного аеропорту Антананаріву Івату.

Наш центр логістики розробить для кожного замовлення оптимальний маршрут доставки вантажу, починаючи від визначення оптимальної відправної точки і аж до передачі замовлення власнику.

Чому варто звернутися в ІМПОРТХЕЛП

Своїм замовникам ми пропонуємо:

  • комплекс послуг «під ключ»;
  • компетентні консультації;
  • пошук найбільш вигідного економічного рішення;
  • оптимізацію тимчасових витрат;
  • гнучку систему знижок;
  • страхування й відповідальне зберігання вантажів;
  • допомога в питаннях ЗЕД аутсорсингу, митного оформлення вантажів тощо.

Щоб дізнатися, у скільки обійдеться доставка саме вашого вантажу з Мадагаскару в Україні, зв'яжіться прямо зараз з консультантами нашої компанії.

Вартість доставки