Importhelp

Доставка вантажів з Нідерландів в Україну

Нідерланди - держава, що складається з основної материкової частини в Західній Європі і з декількох островів. Межує з Німеччиною і Бельгією. Дана країна є одним з провідний зовнішньоекономічних партнерів України серед представників Євросоюзу. Уже кілька років Нідерланди займають 4 місце за обсягами торгівлі товарами і 5 місце за обсягами продажів послуг з нашою державою. За минулий, 2018 рік загальний експортно-імпортний оборот між країнами перевищив 2000 млн дол. США.

В Україну з Нідерландів ввозиться офісне, телекомунікаційне, електротехнічне обладнання, дорожньо-транспортні засоби, сировина, напівфабрикати і продукти хімічної промисловості, фрукти, овочі, молочні та м'ясні вироби, квіти і багато іншого.

Наші послуги

Доставку товарів з Нідерландів в Україну варто довірити професіоналам. Тільки так ви зможете бути впевнені у високій якості послуг, надійності і збереження вантажу. Компанія Імпортхелп більше 7 років працює на даному ринку, знає всі нюанси майбутнього процесу, досконально розбирається в логістиці та законодавстві держав. Ми пропонуємо:

  • авіаперевезення вантажів з аеропортів Схіпхол, Роттердам Гаага, Гронінген Елде, Маастрихт Ахен, Лелистад, Ейндховен;
  • морську доставку з портів Роттердама, Гронінгена, Амстердама;
  • автоперевезення, включно з транспортуванням спеціалізованим вантажним транспортом.

Нам ви також можете довірити доставку товарів «під ключ», отримуючи свій вантаж в обумовленому місці і в точно визначений час.

Наші переваги

Кожен замовник Імпортхелп отримує:

  • повний комплекс професійних послуг за вигідною ціною;
  • надійні гарантії збереження вантажу і дотримання часових рамок;
  • допомога в підготовці супровідної документації, страхування вантажу, митне оформлення, сертифікації (якщо в цьому буде необхідність);
  • гарантоване закриття експортної декларації;
  • оплату послуг «за фактом», можливість відстрочки платежу.

Звертаючись до нас, ви довіряєте вантаж професіоналам своєї справи, позбавляєте себе від ряду клопоту і проблем. Деталі співпраці і вартість послуг уточнюйте у наших консультантів в телефонному або онлайн-режимі.

Вартість доставки