Importhelp

Доставка вантажів з Туреччини в Україну

Туреччина - держава, розташоване в Європі і Азії. Ця географічна особливість з давніх часів відігравала велику роль у розвитку економіки і міжнародних відносин Туреччини з іншими державами. Нині через її територію проходять автомобільні і залізничні магістралі, які з'єднують Європу і країни Азії. Держава омивається Чорним, Егейським, Мармуровим і Середземним морями, а Європейська та Азіатська частина країни розділена протоками Босфор і Дарданелли, а також межує з такими державами як Болгарія, Вірменія, Азербайджан, Іран, Ірак і Сирія.

Сучасна Туреччина - це країна зі стрімко розвивається, яка виробляє величезну кількість різних товарів, таких як: меблі, будматеріали, продовольчі товари, продукцію автомобільної та хімічної промисловостей, килими, домашній текстиль, взуття, одяг, кондиціонери, холодильники, пральні і посудомийні машини, водонагрівачі, пилососи і всі ці товари в більшій кількості експортуються на світові ринки. Провідними галузями турецької промисловості протягом багатьох років залишаються текстильна і харчова. Турецька промисловість випускає продукцію європейської якості за цінами, нижчими від європейських, що і привертає до неї імпортерів.
Україна є одними з основних торговельних партнерів Туреччини і товарообіг між ними неухильно зростає з кожним роком. Основними статтями експорту агропродовольчої продукції з України до Туреччини є соєві боби, кукурудза, соняшникова олія, пшениця, а також висівки. За останні 5 років істотний прорив стався в поставках вершкового масла, цукру і бобових.
Експорт та імпорт товарів з Туреччини проводиться найчастіше за допомогою морського і автомобільного транспорту.
Морські перевезення для України є найоптимальнішим способом доставки по співвідношенню термінів і вартості. Судовиходи здійснюються через такі порти як Амбарлі (Port of Ambarli), Гебзе (Port of Gebze), Гемлік (Port of Gemlik), Ізмір (Port of Izmir), Ізміт (Port of Izmit), Мерсін (Port of Mersin) і звичайно ж Стамбул (Port of Istanbul) - один з найбільших портів Туреччини. Порт Стамбула є найважливішим пунктом перевезення вантажів, через нього проходить близько 80% імпорту і до 40% експорту країни.

Компанія ІМПОРТХЕЛП пропонує наступний спектр послуг

  • Перевезення вантажу морським і авіатранспортом відповідно до міжнародних умовами поставки INCOTERMS 2010 року.
  • Митне оформлення імпорту та експорту.
  • Консультація і допомога в організації імпорту з Туреччини в Україну.
  • Доставка вантажів «під ключ», яка включає в себе розмитнення і доставку вантажу на склад клієнта.
  • Допомога в отриманні сертифікації для подальшої реалізації товарів на території України.
  • Послуги контрактодержателя.

Наші переваги

  • Індивідуальні вигідні рішення для кожного клієнта.
  • Розробляємо і реалізуємо нові логістичні схеми для оптимізації рішення Ваших завдань.
  • Оперативне вирішення виникаючих питань з особистим менеджером 24 години на добу.

Співробітники нашої компанії завжди готові надати консультацію по організації логістичних процесів і допомогти у виборі кращого варіанту доставки Вашого вантажу. Ми націлені на довгострокове співробітництво і партнерські відносини. Телефонуйте нам і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Вартість доставки