Importhelp

Доставка вантажів з Алжиру

Алжир, будучи найбільшим африканським державою, розташованим в західній частині Середземноморського басейну, привертає увагу як потенційний експортер товарів в Україну. Більш того, Алжир займає друге місце за рівнем розвитку економіки країною на Африканському континенті. Основні імпортери алжирських товарів - Італія, Іспанія, Франція, США і Туреччина.

Історія торгово-економічних відносин України з Алжиром почалася за часів незалежності нашої країни. На початок 2000-х Алжир був одним з найбільших партнерів України на Близькому Сході, поряд з Єгиптом.
Основними статтями експорту з Алжиру, привабливими для України, можуть бути сухофрукти, лікувальні мазі на основі натуральних компонентів, косметичні масла по догляду за волоссям, а також косметика для обличчя і тіла з натуральними складовими.

Компанія Імпортхелп організовує доставку і допомогу з митним оформленням товарів з Алжиру. Ми впевнені, що наші клієнти з легкістю в потенціалі цієї країни знайдуть ексклюзивні товари, а наша команда логістів і менеджерів ЗЕД з легкістю допоможе здійснити їх доставку і митне очищення.
Завдяки вигідному розташуванню Алжиру, перевезення здійснюється декількома способами:

  • Авіа доставка - з найбільшого аеропорту в столиці Алжир Хуарі Бумедьен.
  • Перевезення морським транспортом - з таких портів Алжиру, як: порт Алжир, порт Аннаба, Беджая, Газаует, Мостаганем, Оран, Скикда.

Транспортування можлива як збірного вантажу, так і цілого контейнера. Для нашого клієнта надається комплекс послуг: доставка, митне оформлення, послуги брокера, сприяння в отриманні дозвільних документів.
Довіряючи свій вантаж компанії Імпортхелп, Ви отримуєте економію часу і коштів, фіксовану вартість транспортування і митного очищення в обумовлений термін, а впевненість в цьому підтвердить менеджер в будь-який зручний для вас час.

Вартість доставки