Importhelp

Доставка вантажів з В'єтнаму в Україну

В'єтнам - держава, яка знаходиться в Південно-Східній Азії та межує з Китаєм, Лаосом і Камбоджею. На сході кордону В'єтнаму омиваються Південно-Китайським морем, що дає країні вигідне географічне перевага, і завдяки наявності виходу до моря, держава може імпортувати і експортувати товари морськими шляхами в усі частини світу - Америку, Європу, Африку й Азію.

Довгі роки держава знаходилася під впливом двох світових сил - США і Радянського союзу, що в свою чергу не давало в'єтнамської економіці розвиватися своїм шляхом і по суті робило з країни сировинну базу. У 1986 році уряд держави провело ряд реформ, завдяки яким в'єтнамська економіка почала розвиватися стрімкими темпами і нарощувати обороти імпорту та експорту товарів - одночасно з цим почала розвиватися транспортна інфраструктура В'єтнаму і сьогодні зустріти товари в'єтнамського виробництва можна в Україні все частіше.

Компанія Імпортхелп з 2011 року займається вантажоперевезеннями та митної очищенням вантажів, що дає нам незаперечна перевага в ціноутворенні і якості сервісу по доставці з В'єтнаму в Україну в режимі «імпорт» та проходженню митних формальностей для ввезення наступних товарів: текстиль та трикотажне полотно, тканини з повсті і поліаміду, одяг і взуття, побутова техніка та електроніка, аудіо та відео техніка, меблева та швейна фурнітура, шини та автозапчастини, а також інші товари, вироблені в даній країні.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ І логістичних рішень

  • Перевезення вантажів морським транспортом - відправка товарів здійснюється з портів Хошимін, Кай Меп і Вунгтау.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів в Ханої, Дананге і Хошиміні.
  • Доставка товарів «під ключ» - повний комплекс послуг з доставки та митного оформлення імпортних товарів з оптимізацією всіх можливих витрат і тимчасових витрат за принципом «склад - склад».
  • Професійна консультація та допомога в оформленні дозвільних документів на товари, що імпортуються в Україну з В'єтнаму.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЙТЕ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення ЗЕД - наші менеджери є експертами в сфері здійснення зовнішньоекономічної діяльності і можуть відповісти на будь-які цікавить Вас питання.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна додаткова інформація або залишилися питання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми обов'язково надамо Вам кваліфіковану консультацію і прорахунок вартості з доставки та митного оформлення товарів з В'єтнаму!

Вартість доставки