Importhelp

Доставка вантажів з Німеччини в Україну

Німеччина - держава, розташоване в центрі Західної Європи, межує з багатьма країнами ЄС, а саме його «сусіди»: Данія, Польща, Чехія, Австрія, Франція, Швейцарія, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, при цьому омивається Північним і Балтійськими морями, що дає йому переваги зайняти перші місця в міжнародному товарообігу як з усіма країнами Європи та Азії, так і з державами інших материків.

Німеччина знаходиться в трійці лідерів світових експортерів і імпортерів світу, завдяки блискавичному розвитку промислових і технологічних секторів країни, тим самим абсолютно обгрунтовано для всіх стали знаком якості і надійності три слова «made in Germany».

Основні напрямки виробництва і відповідно експорту з Німеччини є: промислове та медичне обладнання, препарати, комплектуючі, хімічні засоби, машини та запчастини для легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарська техніка, електроніка, в більшості - велика і дрібна побутова техніка для дому, миючі засоби, господарські товари для будинку, шпалери, ламінат, фарби та інші будівельні матеріали, одяг для дітей і дорослих, взуття, косметика по догляду за обличчям і тілом і багато іншого.

Міжнародна торгівля Німеччини з Україною дуже розвинена, населення нашої країни з великою довірою ставиться до продукції німецького виробництва, саме це впливає на зростаючі кількісні показники імпорту німецьких товарів в нашій державі, не дивлячись на високу ціну закупівлі, разом з тим преференція зі сплати імпортного мита на європейські вантажі дає імпортерам оптимізувати платежі і бути конкурентоспроможними на українському ринку серед інших іноземних товарів.

Компанія Імпортхелп з 2011 року організовує доставку і митне оформлення вантажів з Німеччини, розробляє оптимальні шляхи транспортування і допомагає в підготовці пакетів документів для безперешкодного проходження митного очищення, здійснює перевезення «під ключ» як збірних, так повногабаритних вантажів.

З огляду на географічне розташування Німеччини і України, найоптимальніший вид транспортування, незалежно, де Ваш постачальник розмістив свій склад або виробництво (Берлін, Кельн, Мюнхен, Гамбург, Франкфурт-на-Майні, Бремен, Штутгарт або Дюссельдорф) за термінами і ціновій політиці одержувачі вибирають , та й ми, як логістична компанія - це автомобільний. Автодоставка вантажів з Importhelp здійснюється з будь-якої точки Німеччини і будь-яких обсягів швидко і якісно, ​​завдяки наявності великої мережі компаній-партнерів по всій Європі, в період від 5 до 14 днів, якщо митницю «проходите» разом з нашими митними брокерами.

Довірити IMPORTHELP перевезення і митне оформлення імпорту з Німеччини - це значить отримати:

  • індивідуальну і фіксовану вартість витрат на логістику;
  • гарантію своєчасної доставки «під ключ»;
  • фінансову компенсацію в разі не збереження цілісності або недостачі товару;
  • повне страхування вантажів згідно вартості, зазначеної в інвойсі;
  • супроводу менеджера 24/7 і на будь-яких етапах угоди;
  • допомога в переговорах з постачальником після розміщення замовлення Вами;
  • консалтинг експерта з імпорту.

Заощадити з Importhelp - дуже просто - залишити Вашу електронну адресу, телефон або заявку і протягом 30 хвилин менеджер зв'яжеться з Вами і вже зможе допомогти Вам! Ми станемо Вашим надійним партнером з усіх питань доставки і розмитнення вантажів з Німеччини!

Вартість доставки