Importhelp

Доставка вантажів з Польщі в Україну

Польща – один із важливих стратегічних торгових партнерів України. Головною особливістю є територіальна близькість країн, що позитивно позначається на товарообігу. Доставляння із Польщі в Україну є однією із найпопулярніших послуг, які надає компанія IMPORTHELP. Це зумовлено збільшенням попиту на польську продукцію серед українських покупців та, відповідно, співпрацею між підприємцями обох країн.

Організація доставки вантажів із Польщі

Підтримання активних торгових відносин із сусідніми державами позитивно впливає на економіку нашої країни. Польща є одним із найбільших імпортерів української продукції. Проте обсяги експорту є значно більшими.

Доставляння товарів із Польщі в Україну здійснюється автомобільним транспортом, причому найбільш затребуваними товарами є машинне обладнання, продукти харчування, фармацевтичні препарати, побутова хімія, запчастини, корми для тварин, косметика для обличчя і тіла, підгузки, вироби із ПВХ, фурнітура та інші товари.

Організація перевезення навіть із сусідньої держави — складний і багатоетапний процес, що потребує досконалого знання законодавства обох країн, особливостей здійснення міжнародних вантажоперевезень. Фахівці компанії IMPORTHELP протягом багатьох років здійснюють перевезення із Польщі до України, тому знають усі тонкощі цього процесу.

Ми надаємо повний спектр таких послуг:

 • допомога під час переговорів із постачальниками;
 • митне очищення вантажів, отримання сертифікатів та іншої документації;
 • відкриття для постачальника експортної декларації EX-1;
 • оформлення сертифікатів EUR-1;
 • доставка товарів зі 127 країн до Польщі (авто, авіа, морським чи залізничним транспортом);
 • консолідація, зберігання вантажів на митних ліцензійних складах та на СВХ у Пшемислі, Варшаві, Гдині, Хелмі;
 • перевезення LTL-вантажів із Польщі до будь-якого куточку України;
 • консультування із ЗЕД тощо.

Крім того, можливе доставляння вантажів із Польщі під ключ, зокрема за системою «від дверей до дверей». У такому разі наші фахівці здійснюють не лише перевезення, але і митне очищення із ретельним контролем усіх етапів транспортування.

Особливості доставляння

Враховуючи територіальну близькість України і Польщі, найоптимальнішим способом доставлення вантажів із Польщі до України як за ціною, так і за швидкістю є автомобільне транспортування. Найпопулярнішими є перевезення фурами, оскільки за їх допомогою вдається швидко і недорого транспортувати різні види вантажів. Залежно від виду вантажу підбирається відповідний транспорт (рефрижератор), напівпричіп, платформа доставляння негабаритних вантажів тощо.

Із урахуванням ваги, габаритів і типу вантажу логісти компанії IMPORTHELP обирають оптимальний маршрут і транспорт. Так удається мінімізувати витрати і прискорити процес доставляння товарів у будь-який куточок України.

Вартість перевезень

Польща – міжнародний центр торгівлі. Ця країна є транзитною між державами Азії, Європи та Євросоюзу. Оскільки у кожного клієнта компанії IMPORTHELP логістичні завдання є індивідуальними, вартість їхнього вирішення суттєво варіює. Вона залежатиме від таких факторів:

 • відстані між пунктами відправлення та отримання;
 • параметрів вантажу, його особливостей;
 • виду транспорту, що використовується для доставлення товару;
 • оперативності вантажоперевезення;
 • наявності додаткових послуг тощо.

Для клієнтів, яким потрібно транспортувати невеликі партії товарів, актуальною є доставляння збірних вантажів із Польщі до України. Товари кількох замовників консолідуються на складі, а потім надсилаються одержувачам. Хоча терміни доставляння трохи збільшуються через формування збірної партії, однак такий спосіб перевезення дозволяє суттєво заощадити, оскільки вартість транспортування розподіляється між кількома замовниками.

Наші переваги

Головне завдання спеціалістів IMPORTHELP — зробити вантажоперевезення в Україну максимально зручним для клієнтів. Ми пропонуємо:

 • прозору цінову політику;
 • суворе дотримання термінів доставляння;
 • всебічну допомогу під час підготовки документів;
 • індивідуальні логістичні рішення кожного клієнта;
 • страхування, експедирування вантажів.

Скориставшись комплексними послугами нашої компанії, вам не потрібно особисто вирішувати питання імпорту товарів із Польщі в Україну. Після підписання договору всі подальші турботи лягають на плечі спеціалістів.

Співпраця з IMPORTHELP - це вигідно, зручно і недорого. Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-які проблеми, пов'язані з імпортом товарів до України.

Вартість доставки