Importhelp

Доставка вантажів з ОАЕ в Україну

Тропічна Африка - це частина африканського континенту, яка знаходиться на південь від пустелі Сахара. Саме тут розташовується найпівденніша країна африканського континенту - Південно-Африканська республіка. На півночі ПАР межує з Намібією, Зімбабве і Ботсваною, на північному сході - з Мозамбіком і Королівством Свазіленд.

Країни Тропічної Африки займають лідируючі позиції за темпами економічного зростання в світі. За даними прогнозів міжнародних експертів, ВВП цього регіону Африки зросте в два рази до 2030 року і збільшиться в сім разів у 2050 році. ПАР є одним з найбільших світових експортерів, при цьому, дохід від зовнішньої торгівлі становить 50% ВВП, а експорт країни перевищує імпорт. Основними торговими партнерами ПАР є країни Європейського Союзу, Японія, Китай, країни Близького Сходу і країни Співтовариства розвитку Півдня Африки.

Економічні відносини між ПАР і Україною регулюються Торговим угодою між урядом України та урядом Південно-Африканської республіки. Серед африканських країн ПАР займає друге місце за обсягом експорту в Україну. Компанія Імпортхелп на підставі багаторічного досвіду пропонує допомогу в організації транспортування і митного оформлення таких товарів з ПАР, як обладнання, запчастини, різні мінерали, фруктові консерви.

Наші послуги:

  • Транспортування морем - судовиходи здійснюються з найбільших портів: Кейптаун, Дурбан, Іст-Лондон, Моссел-Бей, Порт-Елізабет, Річардс-Бей.
  • Авіадоставка з міжнародних аеропортів: у Йоганнесбурзі (аеропорт Ян Сматсом, найбільший в країні), Дурбані (аеропорт імені Луїса Боти) і Кейптауні (аеропорт імені Д. Ф. Малана).
  • Комплекс послуг - включає організацію перевезення вантажу до обраного вами місця призначення, митне очищення, можливість виступити контрактодержателем, оформлення дозвільних документів і сертифікацію товару.

Нашими перевагами є:

  • Практичний досвід в міжнародних перевезеннях;
  • Надання консультації в сфері ЗЕД;
  • Допомога в організації найбільш вигідних умов поставки шляхом вступу в переговори з вашим постачальником;
  • Заздалегідь обумовлені терміни і вартість доставки і чітке їх дотримання;
  • Супровід вашого вантажу персональним менеджером і інформування про його статус в будь-який зручний для вас час.
Вартість доставки