Importhelp

Доставка вантажів з Естонії в Україну

Естонія - держава Північної Європи, розташоване на східному узбережжі Балтійського моря. По суші межує з Латвією і Росією, в Фінській затоці проходить морський кордон з Фінляндією. В останні кілька років товарообіг між нашими країнами став різко нарощувати свої обороти, в середньому роблячи приріст до 30% за рік.

У структурі імпорту естонських товарів в Україну переважають дубильні екстракти, риба і морепродукти, електричні машини, ядерні реактори, котли, мінеральне паливо, нафта, полімери, фармацевтична продукція, картон і папір, хімічна продукція, одяг, текстиль, ефірні масла, меблі, продукція з чорного металу, будівельні та оздоблювальні матеріали.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп пропонує комплекс професійних послуг в сфері міжнародної доставки вантажів їх Естонії в Україну. Географічне розташування країни дозволяє використовувати для цих цілей різні види транспорту: автомобільний, морський, залізничний, авіаційний. Відправлення товарів літаками здійснюється з аеропортів Курессааре, Кярдла, Леннарт Мері (Таллінн) Тарту, Пярну. Морські перевезення організовуються з портів Heltermaa, Kopli-Port Of Tallinn, Kunda, Muuga-Port Of Tallinn, Rohukula тощо. Ми пропонуємо можливість повного або часткового заповнення контейнера.

Переваги звернення до ІМПОРТХЕЛП

Наша компанія вже більше 7 років працює на даному ринку послуг, пропонуючи клієнтам:

  • вигідні умови співпраці, лояльну систему знижок;
  • надання повного пакета послуг «під ключ»;
  • оптимізацію транспортних витрат;
  • допомога в веденні ЗЕД;
  • матеріальну відповідальність за дотримання термінів;
  • допомога в митному оформленні товарів.

Для кожного замовника ми знайдемо індивідуальні рішення з точки зору часових та матеріальних витрат. Звертайтеся до наших менеджерів і отримаєте компетентні консультації вже сьогодні.

Вартість доставки