Importhelp

Доставка вантажів з Японії в Україну

Японія - велика економічна держава, яка знаходиться в Східній Азії і розташована на архіпелазі, що складається з 6852 островів. Таке географічне положення дозволяє державі підтримувати торгово-економічні відносини з більшістю країн світу - берега держави омиваються водами Тихого океану, що надають можливість здійснювати імпорт та експорт товарів по морських торгових шляхах.

Володіння високотехнологічним виробництвом, постійний розвиток і впровадження передових технологій сприяло Японії зайняти лідируючі позиції в області міжнародної торгівлі - 4-е місце з експорту та 6-е по імпорту. Висока якість товарів, вироблених в Японії встигли оцінити споживачі у всіх куточках світу - і Україна не є винятком.

Компанія Імпортхелп має багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних перевезень і митного оформлення вантажів - ми з 2011 року на ринку логістичних послуг і точно знає, як оптимізувати фінансові та часові витрати з доставки та розмитнення таких товарів з Японії, як: побутова техніка і електроніка, автохімія і автокосметика, моторні масла та автозапчастини, косметика і побутова хімія, медичне і промислове устаткування, одяг і взуття, дитячі товари і багато іншого.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - відправки здійснюються з портів Йокогама, Кітакюсю, Нагоя, Осака, Кобе, Токіо, Кавасакі, Тіба, Симоносеки, Вакаяма.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Токіо, Осака, Кіото, Кобе, Нагоя.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних формальностей з точки зору мінімізації витрат і термінів доставки за принципом «склад - склад».
  • Консультація експертів і професійна допомога в оформленні дозвільної документації на товари, привезені з Японії.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності - наші менеджери є експертами в сфері здійснення імпорту товарів в Україну та мають велику базу знань для вирішення будь-яких цікавлять Вас питань.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Залишилися питання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до фахівців Importhelp, і ми неодмінно надамо Вам кваліфіковану консультацію та індивідуальний прорахунок з перевезення та митного оформлення товарів з Японії!

Вартість доставки