Importhelp

Доставка вантажів з Греції в Україну

Греція, яка є колискою західної цивілізації і батьківщиною демократії, знаходиться в Південній Європі і розташована на Балканському півострові. Держава межує з Албанією і Македонією, Болгарією і Туреччиною, а також має вихід в Середземне море.

Крім загальновизнаної туристичної привабливості Греція є великим світовим експортером завдяки розвиненості промисловості, сільського господарства і транспортної інфраструктури - наявність виходу до моря дозволяє державі здійснювати торгівлю по морським судноплавними шляхами, а близькість до Європи доставляти вантажі автотранспортом.

На сьогоднішній день Греція оговталася від фінансової кризи і швидкими темпами нарощує обороти імпорту та експорту товарів - адже не дарма торговий флот держави посідає третє місце за кількістю задіяних в ньому кораблів.

Компанія Імпортхелп з 2011 року займається вантажоперевезеннями та митної очищенням вантажів, що дає нам незаперечна перевага в ціноутворенні і якості сервісу по доставці з Греції в Україну в режимі «імпорт» та проходженню митних процедур для наступних товарів: текстиль та трикотажне полотно, одяг і взуття, оливкова олія і пальмова олія, консервовані продукти, будівельні матеріали та інші товари, вироблені в даній країні.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ І логістичних рішень

  • Перевезення вантажів морським транспортом - відправка товарів здійснюється з портів Пірей, Волос, Елефсіс і Салоніки.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Іракліон, Афіни, Родос, Салоніки, Корф і Кавала.
  • Вантажні автоперевезення - ми надаємо сервіс по доставці LTL і FTL вантажів за допомогою автотранспорту.
  • Доставка товарів «під ключ» - повний комплекс послуг з доставки та митного оформлення імпортних товарів з оптимізацією всіх можливих витрат і тимчасових витрат за принципом «склад - склад».
  • Професійна консультація та допомога в оформленні дозвільних документів на товари, що імпортуються в Україну з Греції.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЙТЕ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення ЗЕД - наші менеджери є експертами в сфері здійснення зовнішньоекономічної діяльності і можуть відповісти на будь-які цікавить Вас питання.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна допомога або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми обов'язково надамо Вам кваліфіковану консультацію з доставки та митного оформлення товарів з Греції!

Вартість доставки