Importhelp

Доставка вантажів зі Словаччини в Україну

Словаччина - країна Центральної Європи, яка не має виходу до моря. Вона межує з Чехією, Угорщиною, Австрією, Польщею та Україною. Така територіальна близькість стала запорукою стабільних і надійних торгово-економічних взаємин між нашими країнами. В останні кілька років, оборот товарів і послуг між Словаччиною та Україною становить в середньому близько 1,5 млрд дол. США і має тенденцію до зростання.

Серед основних груп товарів, що імпортуються в нашу країну, провідні позиції відводяться чорних і кольорових металів, нафти і нафтопродуктів, бавовни, сигарет, азбесту, а також продуктів харчування: м'ясо, зернові культури, заморожена риба та багато іншого.

Наші послуги

Якщо ви хочете позбавити себе від ряду клопоту і проблем, пов'язаних з міжнародною доставкою вантажів з Словаччини в Україну, шукайте надійного і відповідального виконавця, звертайтеся в компанію Імпортхелп.

Переважно для доставки вантажів ми використовуємо автоперевезення. Це кращий варіант з точки зору оптимізації часових і матеріальних витрат. Відстань між столицями держав (Братиславою і Києвом) становить всього 1300 км. Ми займаємося перевезенням генеральних і збірних вантажів, пропонуємо комплекс послуг «під ключ».
Також ми організуємо авіаперевезення товарів, використовуючи в якості відправної точки аеропорти Братислави, Кішіце, Жиліна, Лученець, Попрад, Сліач. Такий спосіб доставки використовується для транспортування швидкопсувних і термінових вантажів.

Переваги співпраці з ІМПОРТХЕЛП

  • великий досвід роботи на ринку послуг: більше 7 років;
  • допомога в митному оформленні;
  • професійні консультації в питаннях ЗЕД;
  • матеріальна відповідальність за дотримання термінів.

Це далеко не всі переваги нашої компанії. Звертайтеся до нас за замовленням послуг, і ви зможете переконатися особисто, що кращого виконавця в міжнародній доставці вантажів з Словаччини в Україну не варто й шукати.

Вартість доставки