Importhelp

Доставка вантажів зі Швейцарії в Україну

Швейцарія - держава Центральної Європи, що має одну з найбільш розвинених економік світу. Вона межує з Австрією, Ліхтенштейном, Францією, Німеччиною, Італією. Останні кілька років торгово-економічні відносини між нашими країнами розвиваються прискореними темпами, про що свідчать постійно зростаючі обсяги експортно-імпортних операцій.

В Україну зі Швейцарії ввозиться промислове обладнання, машини, косметика і парфумерія, лікарські препарати, молочна продукція, шоколад, годинники та багато іншого.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп пропонує повний комплекс послуг у сфері доставки міжнародних вантажів, в тому числі і з Швейцарії в Україну. З огляду на те, що дана країна не має виходу до моря, для перевезення товарів ми використовуємо автомобільний або авіаційний транспорт.

Авіадоставку ми організовуємо з аеропортів Женеви, Базелі, Цюріху. Найчастіше даний спосіб використовується для невеликих партій товарів і певної категорії вантажів. Дешевший варіант доставки - автоперевезення з використанням еврофур, рефрижераторів та іншого спеціалізованого транспорту.

Також ми пропонуємо комбіновані способи перевезення та комплекс послуг «під ключ». Ми знайдемо оптимальне логістичне рішення для кожного вантажу і замовника, ефективне з точки зору матеріальних і тимчасових витрат.

Чому варто звернутися в ІМПОРТХЕЛП

На сучасному ринку міжнародних вантажних перевезень працює багато компаній, але, якщо ви хочете довірити свій товар кращим виконавцям, бути впевненим у його збереження, звертайтеся в нашу компанію. Імпортхелп:

  • більше 7 років працює на цьому ринку;
  • пропонує послуги відповідального зберігання вантажів на власних європейських складах;
  • надає консультації та допомогу в ЗЕД аутсорсингу, митному оформленні, сертифікації, страхування вантажів;
  • оптимізує матеріальні витрати і час доставки;
  • гарантує дотримання термінів і вартості транспортування.

Звертайтеся, і отримаєте повний комплекс професійних послуг, ефективні логістичні рішення і вигідні умови співпраці.

Вартість доставки