Importhelp

Доставка вантажів з Латвії в Україну

Латвія - держава в Північній Європі, що межує з такими країнами як Росія, Литва, Білорусь, Естонія і має вихід до Балтійського моря, що позитивно впливає на економіку цієї країни. Її економіка орієнтована на туризм, логістику, банківське обслуговування, косметичну, фармацевтичну і харчову промисловість. Латвія має розвинену транспортну інфраструктуру. У транспортуванні вантажів широко використовуються перевезення автомобільним, залізничним і морським транспортом. Перевезення морським транспортом здійснюються через Вентспилсский і Стамбул порти - спеціалізуються на експорті, а також Ризький порт значною частиною якого є імпорт.

Економічні відносини України і Латвії стрімко розвиваються (обсяг експортної продукції збільшився на 49,3% в порівнянні з минулим роком), а показники імпорту латвійських товарів в нашу країну за цей же проміжок часу зріс на 25,7%. Основні статті імпорту в Україну становлять такі товари як: напої, фармацевтичні препарати, рибопродукти, обладнання промислового призначення (різні верстати і навантажувачі), торгове обладнання, електроніка, домашній текстиль, одяг, а також косметика по догляду за шкірою і волоссям.
Для організації доставки вантажу з Латвії в Україну необхідно враховувати вимоги щодо транспортування вантажів усередині ЄС, а також специфіку конкретної країни. Для успішної доставки та митного оформлення вантажу Вам знадобиться досвідчена компанія, фахівець якої візьме на себе організацію всіх процедур і оптимізує Ваші витрати. Компанія Імпортхелп є саме такою і готова взяти всю роботу на себе, а також надати Вам повний комплект послуг:

  • Ведення переговорів з постачальником
  • Транспортування вантажів автомобілем.
  • Доставка «під ключ» або сервіс «від дверей до дверей», які включають в себе комплекс послуг з перевезення і розмитнення комерційних партій вантажів від 50кг.
  • Морський фрахт FCL (Full Container Loading) в порти Одеса, Чорноморськ, Південний такими морськими лініями YANGMING, OOCL, MSC, EVERGREEN, CMA, ZIM, MAERSK і ін
  • Внутріпортове експедирування та доставка контейнерів в будь-яке місто України
  • Послуги митного брокера.
  • Послуги страхування вантажів.

Ви можете вибрати для себе одну з наших послуг, або скористатися повним комплексом, який підбере менеджер нашої компанії для вирішення Вашої завдання. Вам залишилося лише залишити заявку або подзвонити нам, і ми станемо Вашим надійним партнером з імпорту та експорту!

Вартість доставки