Importhelp

Доставка вантажів з Австрії в Україну

Австрія - держава в центральній Європі, індустріальна країна з динамічно розвивається, входить до складу Європейського Союзу, що дозволяє безмитно перевозити товари по всій території ЄС, в тому числі і безперешкодно доставляти вантаж на наші польські склади, де той в свою чергу консолідується з іншими вантажами і надалі транспортується в Україну.

З цієї країни найчастіше імпортують одяг з натуральної бавовни не тільки для дорослих, але і для маленьких модників, канцтовари, обладнання, косметику, запчастини, швейну фурнітуру, світильники, предмети декору, біжутерію, лікарські препарати та шоколад.

Importhelp організовує доставки будь-яких партій з Австрії, починаючи від 50кг, і має досвід оформлення на митниці всіх перерахованих вище груп товарів, точно знає, який пакет дозвільної документації необхідний для розмитнення і реалізації цих товарів на нашому ринку. Завдяки вигідному географічному розташуванню Австрії і знаходження в Європейському Союзі, менш витратним за часом і фінансів способом транспортування вантажів в Україну, та й інші країни Східної Європи, є автомобільний.

Компанія Імпортхелп надає повний комплекс логістичних послуг з імпорту «під ключ» австрійських товарів для українських підприємців.

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • турботу про економію Ваших коштів
  • оптимальні ставки
  • дотримання обумовлених термінів
  • інформування та фотозвіт про статус на кожному етапі переміщення Вашого вантажу
  • вирішення питань по дозвільній документації
  • допомога в пошуку товару і переговорів з постачальниками в захисті інтересів замовника

Ми спеціалізуємося на авто доставці з Європи «склад-склад», а також митного оформлення, а саме тому, у нас є хороша пропозиція для Вас. Зверніться до нашого менеджера і отримаєте кваліфіковану консультацію і вартість послуг.

Вартість доставки