Importhelp

Доставка вантажів з Індонезії в Україну

Індонезія - найбільша острівна держава в Південній Азії, що займає четверте місце в світі за чисельністю населення. З усіх боків кордону держави омиваються водами Індійського і Тихого океанів, завдяки чому Індонезія має розвинену портову інфраструктуру і можливість використання морського транспорту для здійснення вантажоперевезень в режимах «імпорт» та «експорт».

Безліч українських підприємців зацікавлені розвитку ділових відносин з представниками бізнесу в Індонезії - і це не дивно, адже країна відноситься до списку 11 найбільш перспективних в економічному плані країн, що розвиваються. За обсягом ВВП Індонезія займає 7 місце в світі завдяки розвиненій економіці і активної міжнародної торгівлі.

За роки роботи в сфері міжнародної логістики та митного оформлення компанія Імпортхелп має досвід і в питаннях доставки і такими товарами митного кордону з Індонезії, як: дрібна і велика побутова, а також офісна техніка, нагрівальні прилади, обчислювальна техніка, пальмова олія, автомобільні шини, текстиль, одяг і взуття, фанера, каучук і багато іншого.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - судовиходи здійснюються з портів Джакарта, Сурабая, Банджармасин, Палембанг і Белаване.
  • Доставка вантажів авіатранспортом - авіавилети здійснюються з міжнародних аеропортів Джакарта, Сурабайя, Джокьякарта, Суракарта, Банданг.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних формальностей з точки зору мінімізації витрат і термінів доставки за принципом «склад - склад».
  • Консультація експертів і професійна допомога в оформленні дозвільної документації на товари, ввезені в Україну з Індонезії в режимі «імпорт».

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності - наші менеджери є експертами в сфері здійснення імпорту товарів в Україну та мають велику базу знань для вирішення будь-яких цікавлять Вас питань.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна допомога або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми з радістю надамо Вам кваліфіковану консультацію з доставки та митного оформлення товарів з Індонезії!

Вартість доставки