Importhelp

Доставка вантажів з Бангладеш

Бангладеш – невелика держава в Південній Азії, на заході, півночі і сході межує з Індією, а на південному сході — з М'янмою. З півдня кордону держави омиває Бенгальська затока, що безсумнівно є вигодою з точки зору географічного положення – це дає державі вихід в Індійський океан і дозволяє здійснювати транспортування вантажів морським транспортом.

Республіка Бангладеш займає 54 місце в списку найбільших експортерів світу і приваблива для експорту за рахунок низької собівартості виробництва і робочої сили.
Українські підприємці вкрай зацікавлені у співпраці з компаніями з Бангладеш, в останній час було створено безліч спільних підприємств у сфері суднобудування, текстильної промисловості, виробництва добрив та промислового обладнання.
Компанія Импортхелп з 2011 року займається вантажоперевезеннями та митної очищенням товарів, що дає незаперечну перевагу в ціноутворенні і якості сервісу по доставці з Бангладеш в Україну в режимі «імпорт» для наступних груп товарів: одяг (футболки, костюми, светри, штани і т. д.), бавовна, джут, цукор, шкіра, чай та інші товари, вироблені в даній країні.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ І ЛОГІСТИЧНИХ РІШЕНЬ

  • Перевезення вантажів морським транспортом-відправлення товарів здійснюється з портів Чіттагонг і Монгла.
  • Авіа доставка – вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Чіттагонг, Дакка, Силхет.
  • Доставка товарів «під ключ» - повний комплекс послуг з доставки та митного оформлення імпортних товарів з оптимізацією всіх можливих витрат і витрат за принципом «склад – склад».
  • Професійна консультація та допомога в оформленні дозвільних документів на товари, що імпортуються в Україну з Бангладеш.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ

  • Кваліфіковану допомогу, наші менеджери є експертами у сфері здійснення зовнішньоекономічної діяльності і можуть відповісти на будь-які питання, що вас цікавить. 
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу – ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки та митного очищення Вашого вантажу – скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки і митного оформлення – наші менеджери за Вашим запитом завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна допомога або є питання, які ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми з радістю надамо вам кваліфіковану консультацію, оптимальну вартість по доставці і митному оформленню товарів з Бангладешу!

Вартість доставки