Importhelp

Доставка вантажів з Румунії в Україну

Румунія - держава, розташоване в Південно-Східній частині Європи. Вона межує з Україною, Молдовою, Сербією, Болгарією, Угорщиною. Сусідство між нашими країнами сприяло становленню стабільний і успішно розвиваються торгово-економічних відносин. Середній обсяг імпортно-експортних операцій за останні кілька років складає понад 1300 млн дол. США.

В Україну з Румунії ввозиться деревина і продукція з неї (близько 8%), електричні машини (до 19%), засоби наземного транспорту (понад 16%), а також мінеральні добрива та продукція хімічної промисловості (близько 12%), продукти харчування ( до 20%). Також імпортуються текстильні товари, транспортні засоби.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп є надійним і відповідальним виконавцем в доставці міжнародних вантажів з Румунії в Україну.
Ми пропонуємо автомобільні перевезення, як найбільш ефективний і недорогий спосіб транспортування. Спеціалізована техніка дозволяє перевозити продукцію різних габаритів, ваги і виду, включаючи швидкопсувні, небезпечні, хімічні, наливні, насипні товари.
Авіаперевезення - вибір тих, хто транспортує невеликі групи вантажів, а також термінові, цінні продукти. Доставка здійснюється з аеропортів Бакеу, Бухареста, Ясси, Сучави та ін.
Фахівці нашого логістичного центру розроблять оптимальний маршрут транспортування збірних і комплектних вантажів, здатний мінімізувати матеріальні і тимчасові витрати. Звертаючись до нас, можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений до місця призначення строго в обумовлені терміни, без накладок і інших проблем.

Наші переваги

Імпортхелп пропонує:

  • швидке професійне обслуговування;
  • лояльні ціни послуг, систему знижок;
  • допомога в митному оформленні вантажів;
  • відповідальне зберігання на наших складах;
  • страхування;
  • допомога в підготовці документів та сертифікації продукції (якщо буде потрібно).

У наших силах і можливостях знайти індивідуальні рішення для кожного замовника. Звертайтеся, і переконайтеся в цьому особисто. Наші консультанти готові відповісти на ваші запитання прямо зараз!

Вартість доставки