Importhelp

ЖД доставка з Китаю в Україну

Залізничні вантажоперевезення з Китаю - один із найперспективніших напрямків швидкого та якісного доставляння товарів із Піднебесної. Це оперативно та недорого. Китайські постачальники чітко відстежують нові тренди, зміни у сфері доставляння товарів власного виробництва, тому активно співпрацюють у цьому напрямі. У нас ви можете замовити залізничне перевезення з Китаю під ключ.

Переваги залізничних перевезень із Китаю

Незалежно від того, який тип товару планується імпортувати в Україну, використання цього залізничного транспорту — відмінне рішення. Переваги:

  • рух потяга з високою швидкістю незалежно від часу доби;
  • низькі тарифи на доставляння вантажів залізницею з Китаю. Навіть з огляду на те, що вартість постійно зростає, ціна за перевезення залишається найдоступнішою;
  • стабільність і безпека вантажу у дорозі. Погодні умови не впливають на переміщення потягу;
  • дотримання термінів доставляння (залізничний транспорт рухається за графіком);
  • транспортування специфічних і негабаритних вантажів у будь-яких кількостях.

Звичайно, вантажні перевезення залізничним транспортом із Китаю не такі швидкі, як авіаційні, але термін очікування не такий вже й великий (до 35 днів). Ми готові організувати весь процес під ключ, запропонувати логістичні послуги на будь-якому етапі транспортування.

Особливості доставляння залізничним транспортом

Бажаючи заощадити, підприємець обирає максимально доступний спосіб постачання товарів із Китаю. І далеко не завжди партія має такі розміри, щоб зайняти все місце у контейнері чи вагоні. У такому разі ми рекомендуємо перевезення у складі збірного вантажу. У цьому форматі замовлення різних покупців завозяться на єдиний склад, де пакуються у контейнери. Далі товари відправляються потягом через Білорусь до Польщі. Після доставляння до Польщі вантажі завозяться на наші консолідаційні склади, звідки автотранспортом доставляються в Україну.

Наша компанія організовує залізничні перевезення вже не перший рік, через це процес добре налагоджений:

  • не витрачаємо час на перевантаження товарів, усі документи перевіряємо на коректність. Наші фахівці мають великий досвід;
  • пропонуємо найвигіднішу вартість вантажоперевезення. Якщо вам потрібний попередній розрахунок – звертайтесь до менеджерів компанії IMPORTHELP;
  • контролюємо страхування відповідальності наших підрядників та захищаємо власну, співпрацюючи лише з перевіреними агентами.

Вантажоперевезення з Китаю залізницею доступні для різних типів товарів. Однак найчастіше цей вид транспорту використовується для доставляння автозапчастин, будівельних матеріалів і меблевої фурнітури, сировини, електроніки, косметики.

Вартість перевезень

Ціна таких перевезень залежить від багатьох факторів: виду товару, його габаритів і конкретного маршруту. Крім того, вартість залежить від необхідності створення особливих умов і терміновості. Стандартний час транспортування становить близько 30-35 днів.

Замовте залізничне доставляння з Китаю під ключ у нашої компанії та отримайте індивідуальну пропозицію для транспортування ваших товарів із Китаю!

Отримати пропозицію

Подождите! Мы не хотим чтобы Вы уходили с пустыми руками:)

Укажите Вашу почту и получите прямо сейчас БЕСПЛАТНЫЙ чек-лист на тему "Четыре "железных" преимущества ЖД доставки"