Importhelp

Доставка вантажів з Індії в Україну

Індія - найбільша за територією і населенням країна в Південній Азії. На північному сході держава межує з Бутаном, Непалом і Китаєм, на сході з Бангладеш і М'янмою, а на заході з Пакистаном. Географічне положення країни вкрай вигідно - Індія має вихід до Аравійського моря і Індійського океану.

У 1947 році Індія здобула незалежність - і з тих пір перетворилася з переважно аграрної країни в динамічно розвивається індустріальна держава.
За останні роки Україна і Індія налагодили співпрацю майже у всіх сферах і основний з них є економічна. І це не дивно - в Індії низька собівартість трудових ресурсів, а також активно розвивається і технологічно вдосконалюється виробництво товарів, привабливих для імпорту в Україну: натуральна косметика і аюрведичні засоби, різноманітна текстильна продукція (одяг, постільна білизна, скатертини і т.д.), чай і кава, обладнання та електроніка, спортивні товари (екіпірування, футболки, шорти, спортивні костюми), аромамасла, біжутерія, аксесуари і багато іншого.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ І логістичних рішень

  • Морські контейнерні вантажоперевезення - судовиходи здійснюється з портів Калькутта, Мумбаї, Нава Шева, Мундра, Мадрас, Ченнаї, Кочин, Мангалор, Піпавав.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Нью-Делі, Мумбаї, Бангалор, Ченнаї, Кочин і Калькутта.
  • Доставка товарів «під ключ» - повний комплекс послуг з доставки та митного оформлення імпортних товарів з оптимізацією всіх можливих витрат і тимчасових витрат за принципом «склад - склад».

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЙТЕ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення ЗЕД - наші менеджери є експертами в сфері здійснення зовнішньоекономічної діяльності і можуть відповісти на будь-які питання, що цікавлять.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з імпортом та зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна допомога або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми з радістю надамо Вам кваліфіковану консультацію, вартість перевезення та митного оформлення товарів з Індії!

Вартість доставки