Importhelp

Доставка вантажів з Хорватії в Україну

Хорватія розташовується в південно-східній частині Європи, має вихід до Адріатичного моря і межує з Угорщиною, Сербією, Боснією і Герцеговиною. У складі Югославії Хорватія була досить розвиненою територіальною одиницею, так як на її території розташовано безліч підприємств, які залучали іноземні інвестиції. Після розпаду Союзної Республіки економіка Хорватії була значно залежна від імпорту енергетичних ресурсів. Після вступу в НАТО в 2009 році країна почала стрімко розвивати економіку і виробляти товари на експорт. Сьогодні Республіка Хорватія є привабливою європейською країною для прямих іноземних інвестицій.

Економічні відносини між Україною і Хорватією на офіційному рівні були встановлені в 2013 році Угодою між Урядом України і Урядом Республіки Хорватія. Дана Угода стало початком створення сприятливих умов для ведення торгівлі між двома країнами.

Основними напрямками економіки, які активно розвиває держава, є машинобудування, суднобудування, текстильна промисловість, а також фармацевтична сфера діяльності. На території Хорватії розташовано такі підприємства зі світовим ім'ям, як Еріксон Нікола Тесла, Кончар, фармацевтичне підприємство Плива, меблеві фабрики Твін, Подравка і Краш.

Компанія Імпортхелп має практичний досвід і точно знає, як розробити оптимальний логістичний маршрут з доставки, а також розмитнення таких товарів з Хорватії, як запчастини, інструменти, медикаменти, меблі, опалювальне обладнання, ортопедичне взуття, спортивний одяг, вовняні вироби, кераміка, вироби з ексклюзивною вишивкою, хімічні добрива, вироби з пластмаси.

Наші послуги:

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - на території країни успішно функціонують такі порти, як Дубровник, Плоче, Рієка, Спліт.
  • Авіадоставка вантажу - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Бола, Дубровника, Загреба, Задара, Лошинь, Осіека, Пули, Рієки, Спліта.
  • Автомобільна доставка - даний вид транспортування є найбільш оптимальним з точки зору термінів і вартості вантажоперевезень.
  • Для наших клієнтів є можливість відправки неповного контейнера (LCL). Компанія Importhelp однією з перших заснувала даний сервіс і проконсультує вас про вигідність даної послуги.
  • Доставка «під ключ» або «від дверей до дверей» - передбачає комплекс послуг з доставки вантажу і його митного очищення.

Оформлення дозвільних документів і сертифікації товару для реалізації товару на українському ринку.
Імпортхелп працює в сфері міжнародних перевезень з 2011 року, саме тому працюючи з нами, Ви отримуєте вигідне логістичне рішення щодо транспортування вантажу, і як результат - дотримання заздалегідь обумовлених термінів доставки. Наша команда брокерів - професіонали в митному оформленні. Наші менеджери - експерти в сфері імпорту товарів в Україну та оформлення необхідних документів. Переконатися в цьому Ви можете, отримавши консультацію в будь-який зручний для Вас час.

Вартість доставки