Importhelp

Доставка вантажів з Португалії в Україну

Португалія - ​​держава, розташоване на південно-західній частині Піренейського півострова. По суші межує тільки з Іспанією. Під управлінням Португалії сьогодні перебувають Азорські острови і острів Мадейра. Торгово-економічні відносини між нашими державами динамічно розвиваються, особливо в частині експорту. Так, за 2018 рік товарообіг між Португалією та Україною склав понад 300 млн дол. США.

Наша країна експортує сільськогосподарську продукцію, в той час як до нас ввозиться корок і продукція з нього, вино, банани з Мадейри, ананаси з Азорських островів, взуття, промислове обладнання, генератори, компресора, лікарські препарати, побутова техніка.

Наші послуги

Доставка вантажів з Португалії в Україну передбачає перетин кількох кордонів різних держав, вимагає глибоких знань законодавств, великого досвіду в складанні та оптимізації маршрутів. Саме тому дані послуги варто довірити фахівцям своєї справи, а саме компанії Імпортхелп.
Ми пропонуємо кілька способів транспортування товарів з Португалії:

  • авіадоставка з аеропортів Лісабона, Порту, Азорських островів, Фару, Мадейри;
  • автоперевезення з використанням еврофур, цистерн, рефрижераторів та іншого спеціалізованого транспорту;
  • морські контейнерні перевезення з портів Лісабон, Фігейра-да-Фош, Лейшойш, Сетубал, Синиш.

Також ми пропонуємо доставку вантажу «під ключ», яка передбачає використання декількох видів транспорту, переважно за схемами авто + авіа + авто або авто + море + авто.

основні переваги

Компанія Імпортхелп:

  • більше 7 років спеціалізується на доставці вантажів з Португалії в Україну;
  • розробляє оптимальні маршрути за ціною і часу перевезення;
  • сприяє в підготовці дозвільної документації та проходження митних формальностей.

Наші ціни, гнучка система знижок, професійне обслуговування, точне дотримання взятих на себе зобов'язань - то, що змусить вас знову скористатися нашими послугами. Всі деталі співпраці уточнюйте у наших консультантів.

Вартість доставки