Importhelp

Доставка вантажів з Франції в Україну

Франція - одна з країн Західної Європи з розвиненою економікою. Територіально вона межує з Німеччиною, Люксембургом, Бельгією, Швейцарією, Італією, Монако, Іспанією і Андоррою. Також є морські кордони з Великобританією. Але Франція підтримує стабільні торговельно-економічні відносини не тільки зі своїми найближчими сусідами, а й з іншими державами, в тому числі і з Україною.

Так, за 2018 рік обсяг імпортно-експортних операцій між нашими країнами склав 2281 млн дол. США, що на 5% більше попереднього звітного періоду. Тенденція до зростання товарообігу спостерігається й в 2019 році.
Візитна картка Франції - виноробна продукція. Також країна є провідним світовим імпортером сирів, яловичини, пшениці, вершкового масла. В Україні переважно ввозять: алкогольні напої; парфумерну і косметичну продукцію; товари фармацевтичного призначення; механічні пристрої та промислове обладнання; електричні машини і транспортні засоби; продукцію з пластмас; товари, що випускаються хімічною промисловістю.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп виконує вантажні перевезення різних видів товарів з Франції в Україну авіаційним, залізничним, автомобільним транспортом. Оптимальний варіант вибирається для кожного замовника і вантажу. Часто застосовуються змішані перевезення, зокрема при доставці «під ключ» з використанням різних видів транспортних засобів. Авіадоставка здійснюється з аеропортів Шарль-де-Голля, Орлі, Бове, Ліона, Марселя, Ніцци, Шамбері.

Звернення до нас позбавить вас від клопоту з підготовкою супровідної документації, страхуванням вантажів, безпосередній доставкою та митним оформленням.

переваги ІМПОРТХЕЛП

  • оперативна обробка замовлень;
  • фіксована вартість послуг;
  • матеріальна відповідальність за дотримання термінів;
  • гнучка система знижок;
  • індивідуальний прорахунок вартості без прив'язки до кілограмам і габаритам.

За уточненими деталей співпраці звертайтеся до наших консультантів. Будемо раді знайти індивідуальні рішення саме для вашого вантажу.

Вартість доставки