Importhelp

Доставка вантажів з Колумбії

Колумбія - держава, розташоване в північно-західній частині Південної Америки. Територіально вона межує з Бразилією, Венесуелою, Еквадором, Перу і Панамою. Незважаючи на віддаленість від України, товарообіг між нашими країнами розвинений досить серйозно. З Колумбії в нашу країну регулярно ввозиться кава і какао вищої якості, банани та інші екзотичні фрукти, смарагди, нафта, вугілля та інші товари. У 2017-2018 році Україна імпортувала з цієї країни рекордну кількість пальмового масла.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп пропонує професійні послуги в сфері доставки різних видів вантажів будь-якими партіями: збірних, генеральних, наливних, швидкопсувних, небезпечних, негабаритних. Відправка продукції здійснюватися морем з порту Картахена або літаками з аеропортів Калі Альфонсо Бонілья Арагон, Картахена Рафаель Нуньєс, Богота Ельдорадо, Медельїн Хосе Марія Кордова, Медельїн Енріке Олая Еррера, Нейва Беніто Салас.
Також ми пропонуємо доставку товарів з Колумбії в Україну «під ключ». Ви отримуєте свій вантаж, який пройшов митне очищення з усією належною супровідною документацією в строго обумовлений час без клопоту і проблем.

Наші переваги

Імпортхелп успішно працює на ринку доставки вантажів з Колумбії вже більше 7 років. Ми пропонуємо:

  • фіксовану вартість послуг: ціна озвучується в найближчу добу після відправлення запиту і залишається незмінною;
  • оформлення експортної документації, гарантоване закриття декларації;
  • розумні тарифи в комплексі з гнучкою системою знижок;
  • оптимізацію митних зборів: знаходимо для кожного клієнта індивідуальні рішення, максимально зручні за часом і вигідні з економічної точки зору;
  • допомога в процесі митного оформлення вантажів.

Оплата послуг здійснюється за фактом. Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб уточнити інші особливості співпраці або дізнатися вартість доставки вашого вантажу з Колумбії і України.

Вартість доставки