Importhelp

Доставка вантажів зі Швеції в Україну

Королівство Швеція розташовується в північній частині Європи, на Скандинавському півострові, має сухопутний кордон з Фінляндією і Норвегією. Протягом останніх декількох років торгово-економічні відносини між нашими країнами динамічно розвиваються. На сьогоднішній день Швеція є провідним торговим партнером України в Північній Європі. Тільки за 2018 рік обсяги експортно-імпортних оборотів між країнами збільшилися на 5,2% і склали 694.3 млн дол. США. У 2019 зберігається тенденція нарощування обсягів товарообігу.

В нашу країну зі Швеції переважно ввозиться папір, картон, електричні машини, елементи ядерних реакторів, масла і жири рослинного або тваринного походження, фармацевтичні товари, продукти харчування та багато іншого.

Послуги нашої компанії

Звернувшись в компанію Імпортхелп, ви зможете замовити доставку будь-яких видів вантажів з Швеції в Україну за винятком продукції військового призначення. При необхідності ми також візьмемо на себе часткове і повне супроводження зовнішньоекономічних торговельних операцій, підготуємо контракт, супровідну документацію, візьмемо на себе митне очищення продукції і її доставку безпосередньо на склад замовника. Такий комплекс послуг під «ключ» є найзручнішим для замовника.

Доставка вантажів здійснюється авіаційним або автомобільним транспортом. Відстань між Стокгольмом і Києвом - 2400 км. Для більшої частини товарів оптимальним рішенням є перевезення автотранспортом. Авіаперевезення використовується для транспортування швидкопсувних, термінових товарів. Вона здійснюється з міжнародних аеропортів Арланда, Гетеборг, Скавста, Мальме.

Переваги співпраці з ІМПОРТХЕЛП

  • гнучка цінова політика, надання додаткових знижок;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • надання послуг під «ключ»;
  • великий практичний досвід: на даному ринку послуг ми вже більше 7 років;
  • співпраця з провідними світовими перевізниками.

Ми знайдемо оптимальні рішення в сфері доставки вантажів з Швеції в Україну для кожного замовника. За прорахунком вартості транспортування зверніться до наших фахівців.

Вартість доставки