Importhelp

Доставка вантажів з Йорданії

Йорданія - невелике арабське держава на Близькому Сході. За формою державного устрою є королівством. Близько 90% території країни займають пустелі, проте це не заважає Йорданії бути привабливою для туризму та ведення зовнішньої торгівлі - на північному заході кордону королівства омиваються Червоним морем.

Безліч українських підприємців вкрай зацікавлені розвитку ділових відносин з представниками бізнесу в Йорданії - і це не дивно, адже країна має дешевими трудовими ресурсами і недорогим виробництвом.

За роки роботи в сфері міжнародної логістики та митного оформлення компанія Імпортхелп придбала безцінний досвід і досягла високого рівня професіоналізму в питаннях перевезень і такими товарами митного кордону з Йорданії, як: фосфати, добрива, миючі засоби та побутова хімія, одяг і взуття, кондиціонери , пластикові вироби, ефірні масла і натуральна косметика, запчастини та багато іншого.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом LCL і FCL партій - судовиходи здійснюються з порту Акаба.
  • Авіадоставка вантажів авіатранспортом - авіавилети здійснюються з міжнародних аеропортів в Аммані і Акаба.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних формальностей з точки зору мінімізації витрат і термінів доставки за принципом «склад - склад».
  • Консультація експертів і професійна допомога в оформленні дозвільної документації на товари, ввезені в Україну з Йорданії в режимі «імпорт».

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності - наші менеджери є експертами в сфері здійснення імпорту товарів в Україну та мають велику базу знань для вирішення будь-яких цікавлять Вас питань.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна додаткова інформація або залишилися питання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - залиште Вашу заявку, а ми обов'язково надамо кваліфіковану консультацію та індивідуальний прорахунок вартості перевезення і митного оформлення товарів з Йорданії!

Вартість доставки