Importhelp

Доставка вантажів з Америки в Україну

Сполучені штати Америки (США) - найбільша держава на території Північної Америки площею 9,5 млн км2. У країні розвинена промисловість, сільське господарство, зовнішня торгівля. Вона імпортує 18% від загального світового обороту товарів.

JPMorgan Chase, Walmart, IBM, Procter & Gamble, Johnson & Johnson, Intel, Target - це тільки кілька найбільших американських компаній, відомих в будь-якому куточку світу. Їхня продукція, а також товари інших виробників відправляються в Канаду, Мексику, Японію, Німеччину, Японію та інші країни світу. Не виключенням стала і Україна.
В нашу країну з США ввозиться високотехнологічне обладнання (комп'ютерна та офісна техніка, телевізори, автомобілі та комплектуючі до них, промислові роботи) одяг, взуття, лікарські препарати, іграшки, сталь, рідкоземельні і кольорові метали.
На частку промислової продукції припадає 32,9% імпорту, споживчих товарів - 31,8%, техніки - 30,4%, сільськогосподарських продуктів - 4,9%.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп працює в сфері доставки товарів з США вже більше 7 років. Ми спеціалізуємося на авіадоставка і морських перевезеннях різних категорій продукції. Також ми беремо на себе митне оформлення, експедиція вантажів, пропонуємо повний комплекс послуг «під ключ».

Відправка замовлень здійснюється з портів Port of Long Beach, Port of New York and New Jersey, Port of Savannah, Port of Oakland, Port of Tacoma і інших. Також ми працюємо з міжнародним аеропортом Атланти Хартсфілд-Джексон, Лос-Анджелеса, Денвера, О'Хара, Чикаго, Далласа, Форт-Уерт, Нью-Йорка ім. Джона Ф. Кеннеді, а також іншими відправними точками.

Наші переваги

У нашій особі ви знайдете відповідального і надійного перевізника товарів з США в Україну. Ми:

  • працюємо з будь-якими видами вантажів;
  • беремо на себе повний комплекс послуг;
  • несемо матеріальну відповідальність за збереження продукції;
  • гарантуємо закриття експортної декларації;
  • виставляємо оптимальні тарифи та пропонуємо гнучку систему знижок.

Якщо ви хочете дізнатися більше деталей про процес доставки вантажів з США в Україну, особливості співпраці, зв'яжіться з нашими консультантами по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку.

Вартість доставки