Importhelp

Доставка вантажів з Люксембургу в Україну

Люксембург - невелика держава Західної Європи, що межує з Бельгією, Німеччиною, Францією. Але ні віддаленість від України, ні компактність країни не вплинули на міцність і стабільність торгово-економічних відносин між нашими країнами. У 2018 році обсяг імпорту склав близько 80 млн дол. США. Основними товарами, які ввозяться в Україну з Люксембургу, є картон, папір, каучук, гума, ядерні реактори, машини, котли, вироби з чорного металу, пластмаси і полімери, інструменти, в тому числі ріжучі, оптичні апарати, дубильні речовини, ефірні масла. Також в нашу країну імпортується одяг, взуття, текстиль, будівельні матеріали.

Наші послуги

Міжнародна доставка вантажів їх Люксембургу в Україну - одне з досить розвинених напрямків професійної діяльності компанії Імпортхелп. Ми працюємо з будь-якими видами вантажів, в тому числі, що швидко псуються, наливними, насипними, хімічними, фармацевтика, негабаритний продукцією тощо.

Ми пропонуємо своїм клієнтам доставку товарів автомобільним і авіаційним транспортом. Перший варіант є оптимальним з точки зору матеріальний витрат, в той час, як авіадоставку вибирають ті, для кого в пріоритеті оперативність. Ми робимо відправку вантажів літаками з найбільшого аеропорту Люксембурга - Фіндел.

Наші переваги

Компанія Імпортхелп вже більше 7 років працює на даному ринку послуг, тому, звертаючись до нас, ви довіряєте свій вантаж професіоналам. ми:

  • несемо матеріальну відповідальність за дотримання термінів доставки;
  • пропонуємо доставку товарів «під ключ»;
  • при розрахунку вартості послуг не прив'язуємося до кубометрам або кілограмам, визначаючи підсумкову цифру індивідуально для кожного вантажу;
  • гарантуємо закриття транспортної декларації;
  • не перераховуються ціни в процесі співпраці, вони залишаються фіксованими;
  • пропонуємо допомогу у веденні ЗЕД, підготовці прибуткової документації та багато іншого.

Ми підберемо для вас оптимальний маршрут, запропонуємо кращу вартість послуг. Ми візьмемо на себе страхування та митне оформлення продукції, складські послуги, а також безпосередню транспортування. За уточненими деталей звертайтеся до наших консультантів.

Вартість доставки