Importhelp

Доставка вантажів з Уругваю

Східна Республіка Уругвай розташовується в Південній Америці і знаходиться на узбережжі Атлантичного океану. Межує з Бразилією на півночі і з Аргентиною на заході. Країна отримала свою назву на честь однойменної річки Уругвай, на мові індіанців гуарані перекладається як «річка різнокольорових птахів».

Уругвай є однією з найбільш економічно розвинених країн Латинської Америки не дивлячись на те, що вона - одна з найменших. Напівкоштовні камені, біжутерія з напівкоштовних каменів, спеціальні гарбуза для заварювання чаю мате, різний текстиль, шкіра, шерсть і багато інших товарів можна привезти в Україну від уругвайських постачальників, так як на них є хороший попит зараз на українському ринку.

Компанія Імпортхелп володіє великим досвідом у перевезенні вантажів з різних країн світу, що робить морську і авіа доставку з Уругвай точно в строк і за вигідною ставкою - зовсім не складним завданням для нас. Агентська мережа наших світових партнерів дає нам перевагу надавати конкурентні ставки на перевезення на умовах EXW, FCA, FOB і в будь-яких обсягах, починаючи від 75кг або 1м3.

Ми можемо прийняти на себе всі турботи по імпорту товару і доставити його до Вас на склад в цілісності й схоронності. Наші вантажі завжди застраховані, що гарантує збереження Ваших коштів. Доставки FCL і LCL здійснюються з порту Монтевідео, де розміщені офіси та склади для консолідації наших партнерів з Уругваю. Доставка невеликих партій проводиться літаком з аеропорту Мальдонадо Пунта-дель-Есте і Монтевідео Карраско в термін від 7-14 днів по системі «склад-склад».

ОБИРАЮЧИ НАС, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • постійну інформаційну підтримку
  • допомога в митному оформленні вантажу
  • турбота про економію Ваших коштів і часу
  • переговори з постачальником в інтересах замовника
  • вигідний відсоток логістики
  • дотримання обумовлених термінів
  • допомога в отриманні дозвільної документації

Ви можете звертатися до нас з будь-яких цікавлять питанням щодо імпорту та експорту, а наш компетентний персонал надасть консультацію. Звертаючись до нас, Ви знаходите більше можливостей по оптимізації витрат на вантажоперевезення і митне оформлення.

Вартість доставки