Importhelp

Доставка вантажів з Марокко

Королівство Марокко розташовується на півночі африканського континенту і межує з Іспанією (через протоку Гібралтар), Алжиром, Західною Сахарою. Торгово-економічні відносини між нашими країнами розвиваються досить стабільно і успішно. Так, в період з 2010 по 2014 рік, обсяги експортно-імпортної продукції збільшилися в 3 рази, а в 2011-2018 рр. ця цифра ще підвищилася в 2 рази. За останній рік в Україні було ввезено товарів на суму близько 43 млн дол. США.

Максимальна частка експорту продукції з Марокко в нашу країну припадає на сільськогосподарські товари (томати, цитрусові) морожену рибу і морепродукти. Друга категорія за обсягами продажів - одяг, в тому числі шкіряна, трикотаж, взуття, косметика та ефірні масла.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп здійснює вантажні перевезення з Марокко в Україну на вигідних для замовника умовах. Ми працюємо з будь-якими видами продукції: збірними, комплектними, що швидко псуються, небезпечними, наливними та ін. Наші фахівці спланують оптимальний маршрут, враховуючи специфіку вантажу, побажання замовника.

Для перевезення ми використовуємо морський транспорт і вантажні авіаційні лінії. Авіаперевезення здійснюється з аеропортів в Рабаті, Агадире, Марракеші, Танжері, Ес-Сувейрі, Фесе, Даклі і Ель-Лаюнен, Уарзазат, Касабланки.

Морем продукція пливе з портів Касабланка, Танжер, Танжер-Мед, Агадір. З огляду на те, що більшу частину імпорту складають фрукти та інші продукти харчування, вони завантажуються в спеціальні рефконтейнери.
Якщо ви хочете позбавити себе від усіх проблем, пов'язаних з процесом транспортування товарів, віддайте перевагу доставці вантажів «під ключ».

Наші переваги

Ми зробимо все можливе для того, щоб ваш бізнес успішно розвивався, підвищуючи рівень доходів. Ми пропонуємо:

  • фіксовані ціни;
  • привабливі знижки;
  • підбір оптимального маршруту і економічно вигідного рішення;
  • допомога і професійні консультації в питаннях ведення ЗЕД та митної очистки.

Ми зробимо все для того, щоб ви залишилися задоволені співпрацею з нами. За уточненими деталей і розрахунком вартості звертайтеся до наших фахівців.

Вартість доставки