Importhelp

Доставка вантажів з Іспанії в Україну

Іспанія - четверта країна в Європі за величиною своєї займаної площі, розташування її та оточення Середземним морем і Атлантичним океаном саме за себе говорить про її активному залученні в міжнародну торгівлю між країнами, щодо сухопутного кордону сусідами є Франція та Андорра, які дають їй автомобільне і залізничне сполучення з іншими країнами Європейського Союзу.

Держава з причин свого географічного розміщення, клімату і історії відомо веденням сільського господарства, виноробством, виловом риби та інших морепродуктів, що і є головним предметом їх міжнародних контрактів з експорту. Іспанія веде в основному і тісно міжнародний бізнес, і що і є більшою часткою в її економіці, з США, Францією, Німеччиною, Швейцарією, Великобританією, разом з тим іспанські вина, оливки, цитрусові, взуття з натуральної шкіри, керамічна плитка, текстиль для новонароджених і підлітків, спортивне взуття та одяг, косметика по догляду і декоративна багатьох відомих брендів родом з цієї країни, возимо і оформляємо в митниці ці групи товарів в Україні з Іспанії все частіше і частіше. Це говорить про те, що іспанська товар досить популярний в нашій країні і попит на нього все більше зростає.

Імпортхелп, як експерт з доставки вантажів тендітних і дорогих, малих і великих обсягів, знає, як краще і вигідніше привезти і зменшити відсоток логістики. З Іспанії в Україну можна доставити вантаж авто, авіа та морським шляхом, а це все залежить від групи товару, його кількості і вартості вантажу.

Наша компанія здійснює перевезення повними морськими контейнерами з / до портів Одеса, Чорноморськ в / з основних портів Барселона, Валенсія, Більбао, Малага, Віго. Вантажі, які менш повного контейнера, транспортуємо в складі збірного вантажу автомобільним шляхом з митним оформленням на умовах «двері-двері» з будь-якої точки Іспанії (Мадрид, Севілья, Віго, Хіхон, Сан Пабло і ін.).

ПОСТАВКИ ТОВАРІВ З ІСПАНІЇ З ІМПОРТХЕЛП - ЦЕ:

  • детальний прорахунок і допомогу у виборі оптимального шляху перевезення з урахуванням характеру вантажу, його ваги і обсягу;
  • оптимальна і гарантована вартість перевезення;
  • фінансова відповідальність за збереження вантажу, дотримання термінів доставки;
  • скорочення витрат і термінів на митне очищення;
  • зв'язок і отримання інформації про статус вантажу у свого особистого менеджера 24/7;
  • консалтинг експерта з імпорту;
  • допомога в переговорах з постачальником на всіх етапах угоди після розміщення замовлення Вами;
  • сприяння в отримання необхідної дозвільної документації та проходження сертифікації товарів на території України.

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО МОЖЛИВОСТІ, специфіку й ціну ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАШОГО ТОВАРУ З ІСПАНІЇ ПО ЄВРОПІ АБО ВІДРАЗУ В УКРАЇНІ, ЗАЛИШТЕ ВАШУ ЗАЯВКУ, НАШІ МЕНЕДЖЕРИ ПРОТЯГОМ 30 ХВИЛИН зв'яжуться І ДОПОМОЖУТЬ ВАМ В ЦЬОМУ! НАШЕ ЗАВДАННЯ ДОПОМОГТИ ВАМ НА ПОЧАТКОВОМУ ЕТАПІ ВАШОЇ УГОДИ З ПОСТАЧАЛЬНИКОМ!

Вартість доставки