Importhelp

Доставка вантажів з Великобританії в Україну

Великобританія або Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії (яке складається з Англії, Шотландії, Північної Ірландії та Уельсу) є острівною державою, яке розташовується на Британських островах в Атлантичному океані і омивається Північним, Кельтським, Ірландським і Гебридських морями. Південно-східне узбережжя Великобританії і північне узбережжя Франції розділяє протоку Ла-Манш і з'єднує Євротунель, довгою в 50 км (з яких 38 км проходять під водою), який є найдовшим у світі підводним тунелем.

Столиця - Лондон, один з найбільших міст Європи і фінансово-економічних центрів світу. За результатами останнього року Великобританія - посіла десяте місце серед торговельних партнерів України серед європейських країн. Наша країна імпортує зі Сполученого Королівства такі товари як: косметика декоративна і по догляду за обличчям і тілом, одяг і аксесуари, автозапчастини, електроніка, промислове обладнання, сільськогосподарська техніка та автомобілі.

Компанія Імпортхелп має досвід по доставці вантажів з Великобританії, і готова запропонувати своїм клієнтам повний спектр послуг з митного оформлення і доставку вантажів різними видами транспорту. Наша компанія здійснює доставку FCL (Full Container Loading), FTL (Full Truck Loading) так і невеликих комерційних партій вантажів від 50 кг. Ми запропонуємо оптимальний спосіб доставки Вашого вантажу з мінімальною затратою Ваших грошових коштів.

Скориставшись нашими послугами, Ви можете бути впевнені, що завжди отримаєте кваліфіковану допомогу фахівця в сфері логістики та зовнішньоекономічної діяльності, а також отримаєте свій вантаж в узгоджені терміни. Чекаємо Вашого дзвінка!

Вартість доставки