Importhelp

Доставка вантажів з Єгипту

Єгипет розташований на північному сході Африканського континенту і є найбільшою арабською країною на півночі континенту. Частина території держави знаходиться на Синайському півострові, який відноситься до Азії. Кордон між двома континентами проходить по Суецькому каналу.

Єгипет найбільш економічно розвинений серед країн Північної Африки. Завдяки реформам ще періоду президентства Гамаля Абделя Насера, державі вдалося побудувати потужну промисловість і стимулювати розвиток аграрного сектора. Економічна політика Хосні Мубарака привела до залучення іноземних інвестицій і вже з 2005 року значне зростання експорту призвів до підвищення ВВП Єгипту. Основними статтями доходів є туризм, експорт нафти, газу, овочів і фруктів. Крім того, Єгипет експортує бавовна, текстиль, товари хімічної промисловості, електротовари, побутову техніку, декоративні вироби з оніксу, дерева, міді. Популярними товарами для експорту є також кальяни, килими, ароматичні масла.

Існує кілька факторів, що впливають на вартість доставки з Єгипту. Слід враховувати обсяг і вага вантажу, його характер, бажаний термін перевезення, місто відправки.
Головним видом доставки з Єгипту є морський транспорт. Найбільші порти Єгипту - це Олександрія і Порт-Саїд. Також успішно функціонують Дум'ят і Сафага (на Червоному морі). Дані порти обробляють будь-які види вантажів, які можуть відправлятися як цілим контейнером, так і збірним вантажем.
Основну частину вантажних авіаперевезень здійснює найбільший аеропорт Єгипту в Каїрі. Авіадоставка є найшвидшим, але в той же час більш дорогим видом транспортування.
Відмінним способом оптимізувати терміни і вартість доставки можуть бути мультимодальні перевезення - комбінація різних видів транспорту, наприклад, авіа + авто або море + авто.

Компанія Імпортхелп пропонує вибір оптимального маршруту перевезень для вашого вантажу з Єгипту.
Ми врахуємо: особливості вашого вантажу, бажаний термін і вартість транспортування, виходячи з цього підберемо оптимальний логістичний маршрут, запропонуємо допомогу з митної очищенням вантажу.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте:

  • Найбільш вигідний вид транспортування;
  • Гарантію цілісності та якості доставки вантажу;
  • Дотримання термінів доставки;
  • Фіксовану вартість доставки, яка змінюється тільки при зміні параметрів вантажу;
  • Доставку вантажів «під ключ» - комплекс послуг з доставки та митного очищення вантажу;
  • Оформлення сертифікації продукції та дозвільних документів.
Вартість доставки