Importhelp

Доставка вантажів з Грузії в Україну

Грузія - держава, розташоване в західній частині Закавказзя, межує з Росією, Вірменією, Туреччиною і Азербайджаном. По географічному положенню Грузія по суті є країною, що знаходиться на стику Європи і Азії. На заході кордону держави омиваються водами Чорного моря, завдяки чому має розвинену портову інфраструктуру і можливість використання морського транспорту для здійснення вантажоперевезень в режимах «імпорт» та «експорт».

Грузія, завдяки реформам, реалізованим урядом даної країни в останні роки, займає 6 місце в рейтингу країн світу за легкістю ведення бізнесу і відповідно здійснення зовнішньоекономічної діяльності в цілому.
За роки роботи в сфері міжнародної логістики та митного оформлення компанія Імпортхелп придбала безцінний досвід і досягла високого рівня професіоналізму в питаннях доставки і такими товарами митного кордону з Грузії, як: промислове обладнання, шовк, вовна, вироби з тканини, добрива, хімволокно, побутова хімія і фарби, будматеріали, цемент та інші товари і сировину.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - судовиходи здійснюються з портів Батумі, Поті, Кулеві, Супса і Сухумі.
  • Доставка вантажів авіатранспортом - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Тбілісі, Батумі та Кутаїсі.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних формальностей з точки зору мінімізації витрат і термінів доставки за принципом «склад - склад».
  • Консультація експертів і професійна допомога в оформленні дозвільної документації на товари, ввезені в Україну з Грузії в режимі «імпорт».

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна допомога або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас і ми з радістю надамо Вам кваліфіковану консультацію з доставки та митного оформлення товарів з Грузії!

Вартість доставки