Importhelp

Доставка вантажів з Перу

Перу - південноамериканська країна, розташована на узбережжі Тихого океану. Вона межує з Колумбією, Еквадором, Болівією, Бразилією, Чилі. Таке її географічне положення не стало перешкодою в міцному торгово-економічне співробітництво між нашими країнами. Щорічний товарообіг між Перу і Україною знаходиться в межах 16-18 млн. Дол. США.

Дана країна є провідним світовим постачальником чорних і кольорових металів (цинку, золота, вольфраму, свинцю, ртуті та ін.). Також з Перу експортують шкіру, шерсть, шкури тварин, рибне борошно, фрукти і горіхи, фарбувальні і дубильні екстракти, рибу і морепродукти, олійні плоди і насіння, прянощі, чай, кава.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп пропонує послуги вантажних перевезень з Перу в будь-який населений пункт України. З огляду на географічне положення країни, доставка може здійснюватися:

  • морем з порту Кальяо;
  • літаками з міжнародних аеропортів Куско, Ліма, Ікітос, Пьюара, Арекіпа.

Також ми пропонуємо доставку товарів «під ключ», яка передбачає змішаний тип перевезення. Ми беремо на себе аутсорсинг ЗЕД, митне оформлення, отримання пакету дозвільної документації. Для кожного замовника ми підбираємо оптимальний транспорт і маршрут, гарантуємо збереження і цілісність вантажу.

Чому варто звернутися в ІМПОРТХЕЛП

7-річний успішний досвід роботи на ринку доставки товарів з Перу в Україну дозволяє нам пропонувати кожному клієнту індивідуальні, найбільш швидкі і вигідні рішення. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • фіксовані тарифи на протязі всього періоду співпраці;
  • оптимізація витрат на доставку, гнучку систему знижок;
  • матеріальну відповідальність за дотримання термінів;
  • страхування грузів;
  • компетентні консультації.

Налагоджені прямі зв'язки з провідними світовими авіаперевізниками і морськими лініями дозволяє нам знаходити індивідуальні рішення для кожного замовника і вантажу.

За уточненими нюансів співпраці або замовленням послуги звертайтеся за допомогою до наших фахівців.

Вартість доставки