Importhelp

Доставка вантажів з Пакистану

Пакистан - індустріально-аграрна держава, яка знаходиться на північному заході Південної Азії і має вихід до Індійського океану через Аравійське море, що є безперечною перевагою для здійснення зовнішньої торгівлі з іншими країнами світу і України, зокрема. Країна межує з Індією і Китаєм на сході, на півночі - з Іраном і Афганістаном.

За останні роки Пакистан стрімкими темпами перетворюється з переважно аграрної країни в державу з розвиненою промисловістю і сучасними технологіями. Завдяки цьому і за рахунок порівняно недорого виробництва Пакистан стає все більш привабливим для здійснення експорту товарів, вироблених в даній країні.
За роки роботи в сфері міжнародної логістики та митного оформлення компанія Імпортхелп має досвід і досягла високого рівня професіоналізму в питаннях доставки і такими товарами митного кордону з Пакистану, як: текстиль (одяг, постільна білизна, спортивні костюми, футболки, шорти і т.д. ), спортивний інвентар та екіпірування, взуття, бавовна і рис, добриво.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - судовиходи здійснюються з порту Карачі.
  • Доставка вантажів авіатранспортом - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Сиалкот, Лахор, Ісламабад, Пешавар і Кветта.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних процедур за принципом «склад - склад».
  • Кваліфікована допомога в переговорах з постачальником з Пакистану на предмет умов поставки, оформлення експорту, транспортування та інших логістичних нюансів з цієї країни - наші менеджери є експертами в сфері здійснення імпорту товарів в Україну та мають велику базу знань для вирішення будь-яких цікавлять Вас питань.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з імпортом товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування вантажу і його статус при проходженні митних процедур.

Вам необхідна допомога або виникли питання, які б хотіли обговорити більш детально - залиште Ваш телефон або заповніть заявку і ми з радістю надамо Вам консультацію і цінова пропозиція з доставки та митного оформлення товарів з Пакистану!

Вартість доставки