Importhelp

Доставка вантажів з Бразилії

Бразилія розташована в Південній Америці, де басейн річки Амазонки і Атлантичний океан омивають прекрасну і барвисту країну. Головною статтею експорту даної країни є: соєві боби, нерафінований цукор, автомобілі та запчастини, аудіотехніка, косметика, одяг і взуття.

Importhelp, співпрацюючи з мережею експедиторських агентств по всьому світу, не виключаючи і цю південноамериканську країну, набула досвіду вигідних доставок вантажів з Бразилії. Ми знаємо всі тонкощі митного оформлення такого вантажу і можемо допомогти в будь-якому питанні і на будь-якому етапі імпорту в Україну.

Найбільш популярний вид доставки бразильських товарів - це морський, так як в цій країні розташовуються порти в 15-ти містах, а саме: Форталеза, Порту-Алегрі, Ільеус, Імбітуба, Паранагуа, Ресіфі, Ріо-де-Жанейро, Ріу-Гранді, Салвадор, Сантус, Сан-Франсіску-ду-Сул, Сан-Себастьян, Віторія, Ітажаї і Натал. Наша компанія здійснює перевезення, як великих, так і дрібних партій, як повних контейнерів, так і збірних вантажів на будь-яких умовах поставки (EXW, FOB, FCA, CIF і ін.). Для тих, кому замовлення необхідно отримати в термін від 5 до 14 днів, організовуємо авідоставкі «під ключ» з вильотами 2-3 рази в тиждень з таких аеропортів як: Ріо-де-Жанейро, Салвадор, Сан-Паулу.

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • індивідуальну і фіксовану вартість витрат на логістику
  • вигідний відсоток логістики
  • гарантію своєчасної доставки «під ключ»
  • повну відповідальність за цілісність товару
  • супровід менеджером 24/7 на будь-яких з моменту замовлення наших послуг
  • допомога в переговорах з постачальником після розміщення замовлення Вами

Вибираючи Importhelp, Ви віддаєте товар в надійні руки. Все, що Вам необхідно - звернутися до нашого менеджера і отримати повну консультацію по питанню, що вас питання. Ми допоможемо оптимізувати Ваші витрати і отримати товар в обумовлені терміни, в цілості й схоронності.

Вартість доставки