Importhelp

Доставка вантажів з Південної Кореї в Україну

Південна Корея - держава Східної Азії, що займає південну частину Корейського півострова. Вона омивається декількома морями: Жовтим, Східно-Китайським, Японським. Країна вже давно веде активну торгово-економічне співробітництво з Україною. Найбільший імпортно-експортний оборот між державами було досягнуто в 2008 році і становив 2,67 млрд дол. США. Далі показники то знижувалися, то підвищувалися. У 2018 році оборот товарів склав 770 млн дол. США, на частку імпорту припало 437 млн ​​дол. США.

В нашу країну переважно ввозиться побутова техніка і електроніка, легкові автомобілі, промислове обладнання, комп'ютерна та оргтехніка, одяг, взуття, головні убори, товари для будинку. Ще одна досить масштабна категорія імпорту - косметика, особливо маски, креми, тоніки, лосьйони.

Наші послуги

Компанія Імпортхелп спеціалізується на доставці вантажів з Південної Кореї в Україну. Ми знайдемо для кожного замовника і вантажу оптимальні рішення з точки зору ціни, тривалості транспортування і інших параметрів.

Це може бути:

  • Авіаперевезення. Використовується для невеликих партій товарів, цінних і швидкопсувних вантажів. Відрізняється надійністю, безпекою, зручністю, мінімальними витратами часу. Здійснюється з аеропортів Пусан, Кимпхо, Сеул, Кванджу, Тегу, Інчхон;
  • Морські контейнерні перевезення. Відрізняються доступною вартістю, дозволяють перевозити великі партії товарів надійно, але за часом поступаються авіа. Основні порти країни - Пусан і Інчхон.
  • Доставка «під ключ». Ви довіряєте нашим фахівцям повний комплекс послуг, отримуючи своє замовлення в обумовлений час і в погодженому місці.

Наші фахівці опрацюють кожен замовлення і нададуть рекомендації щодо оптимізації доставки саме вашого вантажу.

Наші переваги

  • вигідні ціни;
  • додаткові знижки;
  • індивідуальних підхід;
  • допомога в митному оформленні;
  • консультації по ЗЕД.

Компанія Імпортхелп стане вашим надійним партнером в доставці вантажів з Південної Кореї в Україну. За консультаціями і точним прорахунком вартості звертайтеся до наших консультантів.

Вартість доставки