Importhelp

Доставка вантажів з Ірландії в Україну

Дублін - столиця Ірландії, в якій проживає велика частина населення всієї країни, а також розміщені основні лідери бізнесу даної держави. Географічне розташування - Атлантичний океан і Ірландське море омивають береги цієї країни - дають можливість займатися відправками морських контейнерів на експорт, а й приймати імпорт в таких великих портах, як Дублін і Корк.

Ірландія має тісні взаємини з українськими партнерами, в більшій частині, з питань імпорту кукурудзи. Україна на відміну інших країн займає найбільшу частку ринку серед продавців цього товару, а в розрізі імпорту ірландського товару найбільш популярними в нашій країні є фармацевтична продукція, медичне обладнання, оптичні та фото пристрою, продукти харчування та алкоголь.

Інвестиції Ірландії в нашу країну зростають з кожним роком, поставки імпорту та експорту також, а наша компанія ІМПОРТХЕЛП, маючи великих партнерів по всьому світу, в тому числі і Ірландії, організовує морську або авіаперевезення вантажу точно в строк, митне оформлення за оптимальними тарифами, доставку , як цілих контейнерів, так і збірного вантажу на палетах від 50 кг.

Скориставшись послугами компанії IMPORTHELP з усіх питань логістичних процесів, від закупівлі до поставки на склад «під ключ», Ви економите час і гроші, Вам варто лише зв'язатися з нами за телефонами або залишити заявку на сайті.

Вартість доставки