Importhelp

Доставка вантажів з Китаю в Україну

Китай є найбільшим діловим партнером України із товарообігом понад 10 млрд. доларів на рік. Від того, наскільки швидким і безпечним є доставлення вантажів із Китаю, прямо залежить ефективність бізнесу багатьох підприємств.

Компанія IMPORTHELP із 2011 року надає послуги у сфері логістики. Наші фахівці знають, як оптимізувати тимчасові та фінансові витрати задля того, щоб клієнти отримали свій вантаж у максимально стислий термін. Довірте вантажоперевезення із Китаю професіоналам IMPORTHELP. Ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з оптимізацією логістики та документальним супроводом транспортування.

Організація доставлення вантажів із Китаю

Перевезення із Китаю – складний логістичний процес, який потребує досконалого знання законодавства обох країн. Будь-яка помилка в оформленні документів може спричинити затримання вантажу на митниці, штрафи і навіть конфіскацію товару контролюючими органами. Саме тому доставляння вантажу із Китаю під ключ — затребувана послуга серед українських підприємців, які не бажають проходити бюрократичну тяганину і зазнавати збитків.

Організація цього процесу складається із багатьох етапів:

 1. Вибір відповідного виду транспорту.
 2. Упорядкування оптимального маршруту.
 3. Підготовлення супровідної документації.
 4. Розмитнення і доставлення вантажів із Китаю.

Співпрацюючи з IMPORTHELP, вам удасться уникнути форс-мажорів, простоїв та, відповідно, додаткових транспортних витрат. Ми несемо повну відповідальність за вантаж, що перевозиться, і контролюємо кожен етап його доставлення.

Види вантажних перевезень із Китаю

Успішність роботи багатьох компаній залежить від того, наскільки надійно буде організовано імпорт товарів із Китаю. Щодня в Україну доставляється:

 • текстиль;
 • електроніка;
 • косметика;
 • обладнання;
 • техніка тощо.

Співпраця із китайськими постачальниками є прибутковим бізнесом для українських підприємців. Відповідно, кожен із них зацікавлений у налагодженні процесу доставлення. Компанія IMPORTHELP здійснює вантажні перевезення з Китаю такими видами транспорту:

 • морським. Це найдешевший спосіб транспортування великих партій вантажів. Відправлення здійснюється із портів Фучжоу, Нінбо, Шеньчжень, Шанхай, Гуанчжоу, Гонконг, Ціндао, Сяминь, Далянь. Доставлення вантажу із Китаю морем ідеально підходить для транспортування великогабаритного обладнання, техніки тощо, коли у пріоритеті не терміни перевезення, а мінімізація її вартості;
 • повітряним. Виліт здійснюється із міжнародних аеропортів Далянь, Пекін, Шанхай, Сіань, Гонконг, Гуйлінь. Такі перевезення є актуальними у випадках, коли потрібне термінове доставлення вантажів із Китаю;
 • залізничним. Перевезення цим видом транспорту можливе з усіх міст Китаю. Така доставка є «золотою серединою» як за вартістю, так і за швидкістю.

Із погляду на вартість найдешевшим варіантом транспортування вантажів із Китаю є морські вантажоперевезення у контейнерах. Попит на цю послугу зумовлений можливістю виконання вантажно-розвантажувальних робіт у проміжних пунктах за мінімального впливу на товар.

Вартість перевезень

Доставка вантажів із Китаю – складний логістичний процес. На вартість перевезення впливають багато факторів, ключовими з яких є:

 • вид використовуваного транспорту;
 • умови постачання;
 • тип, вага, об’єм вантажу;
 • вимоги до його транспортування;
 • бажані терміни доставлення тощо.

Звернувшись до менеджерів компанії IMPORTHELP, ви зможете дізнатися про попередні тарифи на послуги вантажоперевезень із Китаю. Проте остаточну вартість наші фахівці можуть розрахувати лише після отримання повного опису товару.

Співпраця із професіоналами

Компанія IMPORTHELP із 2011 року надає всебічну допомогу у сфері міжнародних вантажних перевезень. Ми розробляємо оптимальні логістичні ланцюжки як для довгострокової роботи у конкретному напрямі, так і для разових угод, зокрема під ключ.

Ми надаємо:

 • кваліфіковану допомогу учасникам ЗЕД. Фахівці компанії знають всі нюанси здійснення імпорту із Китаю, тому оперативно вирішують найскладніші завдання клієнтів;
 • гарантії збереження товару, що транспортується, а також дотримуємося визначених термінів. Завдяки налагодженій за роки роботи логістиці, доскональному дотриманню митного законодавства і коректності оформлення документів вантажі без затримання доставляються в Україну;
 • фіксовану вартість послуг, яка не змінюється під час вантажоперевезення;
 • ретельний контроль на всіх етапах вантажу. Менеджери компанії завжди готові поінформувати клієнтів про місцезнаходження їхнього товару;
 • комплексні послуги у сфері логістики: будь-то доставлення збірних вантажів із Китаю або генеральних – у всіх випадках наші фахівці знайдуть оптимальне рішення задач, поставлених клієнтом, і виконають їх, дотримуючись усіх вимог, зазначених у договорі.

Шукаєте методи мінімізації витрат на транспортування китайської продукції? Зв'яжіться із нашими менеджерами, і вони підготують вам цінову пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися!

Вартість доставки