Доставка вантажів з Китаю

Китай - держава, чия історія становлення та розвитку воістину вражає і вражає, і це не дивно, адже Китай за останні роки з переважно аграрної країни перетворився на світового лідера з виробництва та зовнішньої торгівлі, обігнавши такі високорозвинені країни як Японія і безліч європейських держав. За обсягами експорту Китай займає перше місце в усьому світі і по праву носить назву «фабрика світу».

Країна з найбільшим за чисельністю населенням в світі є вкрай привабливою для ведення бізнесу - причинами цього є дешевизна виробництва і трудових ресурсів. Розвинена транспортна інфраструктура дозволяє китайським виробникам відправляти свої товари в усі куточки світу - і Україна не є винятком.

Компанія Імпортхелп має багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних перевезень і митного оформлення вантажів - ми з 2011 року на ринку логістичних послуг і точно знаємо як оптимізувати фінансові та часові витрати з доставки та розмитнення таких товарів з відміткою «зроблено в Китаї» як: одяг і взуття , постільна білизна та інші вироби з текстилю, побутова техніка та електроніка, госптовари, автозапчастини, шини і диски, косметика, гель-лаки, манікюрні приладдя, медичне обладнання та інші товари, перераховувати які мож але нескінченно.

КОМПЛЕКС НАШИХ ПОСЛУГ

  • Послуги з перевезення вантажів морським транспортом - відправки здійснюються з портів Нінбо, Циндао, Шанхай, Гуанчжоу, Гонконг, Фучжоу, Далянь, Сяминь і Шенчжень.
  • Авіа доставка - вильоти здійснюються з міжнародних аеропортів Пекін, Сіань, Гуйлінь, Гонконг, Гуанчжоу, Шанхай і Далянь.
  • ЖД доставка - транспортування вантажів по «Шовковому шляху», що з'єднує Китай і Європу завдяки використанню залізничного транспорту здійснюються з усіх великих китайських міст.
  • Доставка товарів «під ключ» - комплекс логістичних послуг з транспортування та митного очищення вантажів, що включає оптимізацію проходження митних формальностей з точки зору мінімізації витрат і термінів доставки за принципом «склад - склад».
  • Консультація експертів і професійна допомога в оформленні дозвільної документації на товари, привезені з Китаю.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Кваліфіковану допомогу щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності - наші менеджери є експертами в сфері здійснення імпорту товарів в Україну та мають велику базу знань для вирішення будь-яких цікавлять Вас питань.
  • Гарантії цілісності, збереження і термінів доставки Вашого вантажу - ми працюємо в сфері міжнародних перевезень з 2011 року і знаємо, як забезпечити максимально швидкий і безпечний спосіб доставки Ваших товарів в Україну та подальшого митного оформлення.
  • Фіксовану вартість доставки і митного очищення Вашого вантажу - скориставшись нашою послугою «під ключ» Ви назавжди забудете про всілякі труднощі і перепони, пов'язаних з доставкою Ваших товарів і зможете зосередитися на більш важливих для Вас бізнес-процесах.
  • Ретельний контроль кожного з етапів доставки та митного оформлення - наші менеджери по Вашому запиту завжди можуть проінформувати Вас про місце перебування Вашого вантажу і його статус при проходженні митних формальностей.

Вам необхідна допомога або є запитання, які Ви б хотіли обговорити більш детально - зверніться до нас, і ми в найкоротший термін надамо Вам кваліфіковану консультацію і цінова пропозиція з доставки та митного оформлення товарів з Китаю!

Вартість доставки