Importhelp

Доставка вантажів з Сербії в Україну

Сербія - країна, розташована в центральній частині Балканського півострів в Південно-Східній Європі. Вона межує з Угорщиною, Румунією, Болгарією, Албанією, Македонією, Чорногорією, Хорватією, Боснією і Герцеговиною. Україна тісто співпрацює з даною державою в торгово-економічній сфері, підтвердженням чого є поступово зростаючий товарообіг між нашими країнами. У 2016 році ця цифра склала 276 млн дол. США, в 2017 - 319 млн дол. США, в 2018 - 346 млн дол. США.

В Україну з Сербії імпортуються промислові товари, інтер'єрні предмети, оздоблювальні матеріали, предмети побуту, косметика і парфумерія, одяг і взуття, вироби зі шкіри, електротехніка, сільськогосподарську продукцію, шоколад.

Наші послуги

Компанія Імпортхерлп пропонує професійні послуги в доставці збірних і комплектних вантажів з Сербії в Україну. Особливу увагу наші фахівці уделают логістиці, детально опрацьовуючи кожен маршрут і знаходячи для кожного замовника оптимізовані рішення з точки зору вартості транспортування і тимчасових витрат.
Ми пропонуємо кілька способів доставки:

  • автомобільним транспортом з використанням еврофур, рефрижераторів, цистерн та ін .;
  • авіатранспортом з аеропортів Нікола Тесла (м Белград), Приштина (м.Пріштіна), Костянтин Великий (м Ніш);
  • «Під ключ», що передбачає перевезення товарів за схемою «від дверей до дверей», «зі складу на склад», «від дверей на склад», «зі складу до дверей».

Транспортування вантажів передбачає перетин кордонів кількох держав. Наші фахівці дуже ретельно підходять до підготовки товарно-супровідної документації, що виключить тривалий простій товарів на кордоні.

Переваги співпраці з Імпортхелп

Ми гарантуємо:

  • чітке дотримання термінів;
  • схоронність вантажів;
  • економічну вигоду від співпраці;
  • оптимальний маршрут;
  • індивідуальні рішення для кожного виду вантажу.

Переконайтеся в цьому особисто, замовивши у нас доставку товарів з Сербії в Україну. За уточненими деталей співпраці і професійними консультаціями звертайтеся до наших менеджерів по телефону або через форму зворотного зв'язку.

Вартість доставки