Importhelp

Автодоставка вантажу всередині ЄС

Компанія Імпортхелп пропонує оперативні та вигідні з матеріальної точки зору послуги автодоставки вантажів всередині Євросоюзу. Ми будемо надійними помічниками тих, хто вирішив відкрити нові можливості для свого бізнесу, вийшовши за межі України. Тих суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють внутрішнє переміщення товарів з однієї країни ЄС в іншу. При цьому виключається безпосереднє ввезення вантажів на територію України. Надання професійних послуг сприяє наявність надійних і перевірених часом партнерів практично у всіх країнах Євросоюзу, а також власних складів в Польщі. В наших силах і можливостях знайти індивідуальні рішення для кожного замовника з точки зору оптимізації фінансових і матеріальних витрат.

Особливості доставки

В наші послуги входить доставка збірних, комплектних і великовагових вантажів всередині ЄС автомобільним транспортом. Для виконання даних робіт можуть залучатися машини різної вантажопідйомності і виду, включаючи рефрижератори, ізотермічні, тентовані фури. Ми беремо на себе повний комплекс послуг:

  • розробку логістичної схеми з урахуванням оптимізації витрат часу і фінансових виплат;
  • професійне оформлення товаросупровідної документації на підставі внутрішніх вимог ЄС;
  • безпосереднє перевезення за схемою Двері-Двері, склад-склад, склад-Двері, Двері-склад.

Великий практичний досвід, отриманий за роки успішної роботи на ринку дозволяє нам виконувати кожен з цих етапів на високому професійному рівні.

Переваги співпраці з Імпортхелп

Оцініть переваги нашої компанії особисто:

  • наявність розвиненої агентської мережі провідних транспортних компаній Європи, якість сервісу і репутація яких перевірена часом;
  • гарантоване дотримання термінів і вартості доставки;
  • забезпечення 100% цілісності та збереження ввіреного вантажу;
  • лояльна цінова політика в комплексі зі знижками для постійних замовників.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо перевезення товарів всередині Євросоюзу, надішліть запит нашим консультантам або зв'яжіться з ними іншим зручним для себе способом.

Отримати пропозицію

Подождите! Мы не хотим чтобы Вы уходили с пустыми руками:)

Укажите Вашу почту и получите прямо сейчас БЕСПЛАТНЫЙ чек-лист на тему "Как выбрать логистическую компанию?"