Importhelp

Доставка вантажів з Сінгапур

Сінгапур - невелика держава, однак з досить високим рівнем розвитку економіки. Сінгапур один з найбільших торгово-економічних центрів Азії. Незважаючи на те, що Сінгапур залежить від імпортних поставок майже всього продовольства, а також води і енергії, він є одним з найбільших торгових держав східного регіону. Основними статтями експорту є промислове обладнання (верстати, вимірювальні прилади, мікросхеми та інше), побутова техніка, канцелярські товари, вироби з каучуку і різноманітні господарські товари.

Компанія Importhelp є експертом з доставки та митного оформлення різних вантажів з Сінгапуру. Ми готові запропонувати повний комплекс послуг з митного очищення та транспортування вантажу авіа транспортом з аеропорту Чангі, а також морським транспортом з порту Сінгапуру. Наша компанія здійснює доставку як FCL, так і невеликих партій вантажів від 50 кг.

Скориставшись послугами нашої компанії Ви можете бути впевнені, що завжди отримаєте кваліфіковану допомогу фахівця в сфері логістики та зовнішньоекономічної діяльності, а також отримаєте свій вантаж в узгоджені терміни.

Вартість доставки