Importhelp

Доставка вантажів з Угорщини в Україну

Угорщина - континентальна держава, що знаходиться в Центральній Європі, що не має виходу до моря і межує з Румунією, Сербією, Хорватією, Словаччиною, Словенією, Австрією і Україною. Це індустріальна країна з динамічно розвивається. В даний час Угорщина широко експортує продукцію машинобудування, електроніку, папір, для яких ввозить сировину, в тому числі і з України. У минулому році товарообіг між нашими країнами збільшився на 31,2%.

Основні товари, що імпортуються в Україну з Угорщини це - фармацевтична і хімічна продукція, автомобільні запчастини, запчастини для побутової техніки, засоби особистої гігієни, вироби з ПВХ, побутова хімія, косметика по догляду за волоссям і тілом.
Для організації доставки вантажу з Угорщини в Україну необхідно враховувати вимоги щодо транспортування вантажів усередині ЄС, а також специфіку конкретної країни. Для успішної доставки та митного оформлення вантажу Вам знадобиться компанія, що має досвід з транспортування вантажів, яка візьме на себе організацію всіх процедур і оптимізує всі Ваші витрати.

Компанія Імпортхелп готова запропонувати Вам весь цей спектр послуг

  • Ведення переговорів з постачальником (компетентний фахівець ЗЕД проведе переговори з метою отримання вигод замовника)
  • Транспортування вантажів автомобільним транспортом.
  • Доставка вантажів «під ключ» або сервіс «від дверей до дверей», які включають в себе комплекс послуг з доставки та розмитнення комерційних партій від 50 кг.
  • Послуги митного брокера.

Вибираючи Імпортхелп, Ви можете бути впевнені, що отримуєте надійного партнера, в штаті нашої компанії працюють компетентні логісти та фахівці в сфері ЗЕД, які готові оптимізувати всі Ваші витрати і надати чудовий сервіс. Ми чекаємо Вашого дзвінка!

Вартість доставки